You are currently viewing Złoto króluje w tym sezonie

Złoto króluje w tym sezonie

 

Większość kobiet uwielbia biżuterię i fakt ten nie zmienia się od lat. Co prawda, jakbyśmy prześledzili historię ludzkości, to może się okazać, że były takie momenty, że wszelkiego rodzaju ozdoby były domeną mężczyzn, ale te czasy mamy już daleko za sobą. Na ten moment, jak wybierzemy się do jakiegokolwiek jubilera, to znajdziemy tam w osiemdziesięciu, albo nawet w dziewięćdziesięciu procentach kolekcje dedykowane kobietom. 

Kolczyki nawiązujące do natury

kolczyki ze złotaŻyjemy we wspaniałych czasach, w których wiele luksusów stało się dostępnych praktycznie na każdą kieszeń. Prostym przykładem może być biżuteria. Wiadomo, że są pewne kolekcje osiągalne tylko dla tych najbogatszych, ale udając się do jubilera praktycznie każdy może znaleźć coś na swoją kieszeń. Producenci biżuterii mocno dbają o to, żeby urozmaicać cenowo swoje kolekcje. Jest to bardzo prosta zasada, a mianowicie im więcej klientów, tym większy zarobek. Szczególnie w nadchodzącym okresie przedświątecznym. Wiele osób, w szczególności panów, zrobi prezent swoim wybrankom lub matkom czy córkom w postaci jakiejś biżuterii właśnie. W tym sezonie najmodniejsze są kolczyki ze złota, najlepiej w delikatnym, ale zarazem wyróżniającym się wydaniu. Na wystawach pojawiają się piękne kolczyki, nawiązujące bezpośrednio do natury. Możemy więc zakupić delikatne listki, kwiatki, motylki i tak dalej. Większość z tych kolczyków to kolczyki wiszące. Jednak nie brakuje cały czas zwolenniczek kolczyków w tak zwanym sztyfcie. Są one drobne i skromne, przez co idealnie sprawdzają się do bardziej oficjalnych stylizacji. Kobiety chętnie noszą takie proste kolczyki do pracy lub na biznesowe spotkania. W ubiegłych latach najbardziej popularne było srebro, dlatego wiele osób może być nieco zaskoczonych faktem, że w tym roku przerzucamy się na biżuterię wykonaną przede wszystkim ze złota.

Jednym z najchętniej noszonych rodzajów biżuterii są oczywiście kolczyki. To one sprzedają się najlepiej i ni nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. W tym sezonie najmodniejsze kolczyki to kolczyki złote. Zachwycające są szczególnie te kolekcje, które nawiązują swoim wyglądem do szeroko rozumianej natury. W najnowszych kolekcjach spotkamy przede wszystkim kolczyki wiszące, przedstawiające rośliny, owady czy też zwierzęta.