You are currently viewing Zaproszenia ślubne w oryginalnym stylu boho

Zaproszenia ślubne w oryginalnym stylu boho

Decyzja o ślubie była jednym z ważniejszych momentów w moim życiu. Bardzo się z tego ucieszyłam, chociaż od razu zaczęłam się również martwić przygotowaniami. Lubię, kiedy wszystko jest zapięte na ostatni guzik, dlatego dosyć wcześnie zaczęłam zajmować się różnorodnymi aspektami naszego ślubu oraz wesela. Miałam nadzieję, że uda nam się wszystko jak najlepiej zorganizować, by nasi bliscy byli zadowoleni.

Styl boho – zaproszenia na ślub

unikatowe zaproszenia ślubne bohoZastanawialiśmy się nad tym, kogo powinniśmy zaprosić. Najchętniej zaprosilibyśmy całe rodziny oraz sporo przyjaciół. Nie mieliśmy jednak takich możliwości, więc musieliśmy nieco okroić listę gości. Następnie chcieliśmy zamówić zaproszenia. Chciałam znaleźć takie, w których można by nadrukować nasz tekst. Chcieliśmy, by były one w pełni spersonalizowane. Bardzo spodobały mi się unikatowe zaproszenia ślubne boho. Taki styl przyciąga wzrok i może zachwycać. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim pastelowymi kolorami, które w połączeniu dają naprawdę piękny efekt. Do tego delikatne, kwiatowe elementy ozdobne. Bardzo podobają mi się takie kwiaty, ponieważ czynią całość stylową oraz ciekawą. Obok nich znajdują się piękne wzory, które dopełniają całość. Byłam zaskoczona tym, jak piękne wzory wymyślają twórcy takich zaproszeń. Wybraliśmy tekst, który powinien się znaleźć w środku. Zdecydowaliśmy się zamówić kilka sztuk więcej, niż planowaliśmy zaprosić osób. Chciałam mieć pewność, że nie będę mieć problemu, jeżeli ktoś zrezygnuje i będziemy mogli zaprosić kogoś innego. Podczas wypisania mogę się również pomylić. Zamówiliśmy więc nieco więcej zaproszeń. Następnie nadszedł czas na to, by uzupełnić w nich dane zapraszanych osób. Chociaż jest to zajęcie nieco monotonne, sprawiło mi sporo frajdy. Udało nam się znaleźć piękne zaproszenia, które wyglądają bardzo elegancko.

Zaproszenie gości jest bardzo ważną częścią przygotowań do ślubu oraz wesela. Poszukiwałam takich zaproszeń, które ładnie by się prezentowały i pasowały do mojego stylu. Lubię motywy boho, pełne kwiatowych ozdób, które dodają im uroku. Delikatne elementy ozdobne sprawiają, że całość jest spójna oraz elegancka. Zapraszane przez nas osoby niejednokrotnie zwracały uwagę na to, że wybraliśmy naprawdę ładne zaproszenia, co nas bardzo ucieszyło.