You are currently viewing Wytrzymałe bramki tripodowe

Wytrzymałe bramki tripodowe

To rewolucyjny produkt, który od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. Stanowi praktyczne, funkcjonalne, bardzo wytrzymałe rozwiązanie, które przekłada się na bezpieczeństwo w obiekcie, ułatwia kontrolę ruchu pieszych oraz sprawdzanie, jakie osoby wchodzą oraz opuszczają budynek. Z uwagi na liczne zalety, wysokiej jakości materiały zastosowane podczas produkcji, a zatem ogromną wytrzymałość tego produkty, jest on bardzo ceniony na rynku.

Rodzaje bramek tripodowych

bramka tripodTo nowoczesne rozwiązanie należy do rodzaju bramek obrotowych, które mają swoje szerokie zainteresowanie w różnego rodzaju przestrzeniach. Przede wszystkim z powodzeniem stosowane są na stacjach metra, gdzie ułatwiają organizację ruchu, pełnią również swoistą funkcję sprawdzania biletów. Wynika to z faktu, iż niejednokrotnie tego typu urządzenia są kompatybilne z systemem weryfikujących, który szczytuje dane z karty miejskiej, biletu lub innego rodzaju nośnika informacji. Także w placówkach wielu firm to rozwiązanie cieszy się popularnością. Bramka tripod to jedno z polecanych przez producentów rozwiązań, które obok wysokiej jakości materiałów, zapewniających wytrzymałość, posiada funkcjonalne rozwiązania. Bramki tego rodzaju to bramki obrotowe. Do ich zalet należy możliwość automatycznego włączania bramek o określonej porze, czy możliwość opadania ramion, w celu zwiększenia chwilowej przepustowości przejść dla klientów, czy personelu, bez potrzeby puszczania osób pojedynczo i poddawania ich kontroli. Także w nowoczesnych szaletach miejskich, rozwiązania takie jak bramki obrotowe cieszą się coraz większą popularnością. W tym przypadku jednocześnie pobierają opłaty za korzystanie z tego rodzaju przestrzeni.

To nowoczesne rozwiązanie, proste a zarazem rewolucyjne, ma zastosowane w różnego rodzaju obiektach. Z powodzeniem stosowane jest w przypadku dużej liczby biurowców, gdzie pomaga także w weryfikacji pracowników. Bramki są produktem bardzo wytrzymałym, wykonanym z najwyższej jakości materiału, z jednoczesną możliwością załączenia dodatkowych akcesoriów, jak kamery, czy alkomaty. Stanowią rozwiązanie powszechne we wszelkiego rodzaju powierzchnia użytku publicznego, jak metra, gdzie mogą także spełniać funkcję urządzenia sprawdzającego bilety.