You are currently viewing Wystrój z betonem architektonicznym 100×50

Wystrój z betonem architektonicznym 100×50

Razem z mężem postanowiliśmy przeprowadzić bardzo duży remont w naszym domu. Od wielu lat nic nie poprawialiśmy, ani też nie wprowadzaliśmy żadnych nowości. Dlatego też musieliśmy już coś zrobić. Było dużo rzeczy, które wymagały już naprawy. Chcieliśmy także zmienić nowy wystrój do naszych wnętrz.

Jak zastosować beton architektoniczny 100×50 w domu?

beton architektoniczny 100x50Do remontu miał być cały dom. Najpierw musieliśmy zdecydować, od czego zacząć. Postanowiliśmy zrobić w pierwszej kolejności salon. Bardzo długo zastanawialiśmy się co zrobić ze ścianą, najlepszym rozwiązaniem okazał się być beton architektoniczny 100×50. Właśnie ten rozmiar (100×50 cm) pasował nam najbardziej. Po dość dużej dominacji cegły dekoracyjnej na ścianę przyszedł przyszedł czas na beton. Beton architektoniczny występuje w wielu odcieniach, głównie są to szarości, ale można także znaleźć modele, które wpadają w brąz lub beż. My zdecydowaliśmy się na dość jasny szary. Beton architektoniczny można z powodzeniem położyć na przykład na ścianę za wypoczynkiem lub zrobić z niego nowoczesną ściankę za telewizorem. Jeśli chcemy często spoglądać na taką dekorację lepiej zrobić ją za telewizorem. Beton architektoniczny w rozmiarze 100 x 50 jest także świetnym rozwiązaniem do kuchni, przedpokoju czy nawet łazienki. W przypadku kuchni i łazienki trzeba wybrać wodoodporne egzemplarze. W kuchni bardzo dobrze komponuję się taki beton z drewnianymi meblami.

My ostatecznie zdecydowaliśmy się na beton architektoniczny do salonu, który miał zostać położony na ściance za telewizorem. Reszta pomieszczenia miała zostać pomalowana na kolor biały, tak żeby całość była bardzo neutralna. Panele w rozmiarze 100×50 imitujące beton położyliśmy także w kuchni, na ściance pomiędzy szafkami dolnymi i górnymi.