You are currently viewing Wymiana szybki w smartfonie

Wymiana szybki w smartfonie

 

Jeśli chodzi o niszczenie telefonów, to jestem w tym prawdziwym mistrzem. Jakieś takie mam zezowate szczęście do tych telefonów, że co otwieram nowy telefon, trochę na niego pomarudzę, a ten telefon jakoś tak dziwnym trafem ląduje na podłodze z potłuczoną szybką. Czasem jeszcze daje się go używać, co prawda wygląda, jakbym nim wbijała gwoździe, jednak dział. Wtedy jeszcze nie jest źle. Gorzej jest wtedy, kiedy upadek oznacza, że przestaje działać.

Wymiana szybki w telefonie

wymiana szybki w samsungu s9Tak właśnie stało się, kiedy w końcu postanowiłam wymienić mój stary,poobijany telefon, w którym nie działały niektóre litery i znaki ze względu na uszkodzenia szybki oraz wiele z aplikacji, które chciałabym używać, a które nie działały na tak przestarzałym urządzeniu. Wybrałam się wiec do sklepu i kupiłam sobie średniej klasy smartfon, który całkiem mi się podobał. Co prawda miałam jeszcze pewne opory przed używaniem go, szczególnie przerażało mnie przenoszenie wszystkich kontaktów i innych rzeczy z jednego telefonu na drugi. I pewnie właśnie z tego powodu podświadomie go zepsułam. To znaczy stłukłam w nim szybkę tak nieszczęśliwie, że nie można go było używać. Nowy telefon i od razu zepsuty – byłam strasznie zmartwiona. Na szczęście mój mąż uświadomił mi, ze mogę w nim przecież wymienić szybkę. Tocję za to zapłacę, ale na pewno mniej niż za zakup nowego telefonu. Od razu więc poszukałam informacji na temat najbliższego punktu, w którym mogę wymienić szybkę w moim nowym telefonie. Okazało się, że wymiana szybki w Samsungu S9 to bardzo prosta sprawa i mogę tego dokonać niemalże wszędzie. Postanowiłam więc załatwić sprawę koło domu. I jestem bardzo zadowolona z wyboru. Szybka wraz z wymianą kosztowała mnie całkiem rozsądne pieniądze i do tego została wykonana błyskawicznie. Dzięki temu już następnego dnia mogłam zacząć korzystać z mojego telefonu.

Telefony sprzed dwudziestu lat były o wiele bardziej trwałe niż obecne. Szczególnie wrażliwe są szybki telefonów, często po ich uszkodzeniu niemożliwe jest dalsze korzystanie z urządzenia. na szczęście taki telefon nie musi wylądować w elektrośmieciach, zamiast  tego bowiem można wybrać się z nim do specjalistycznego punktu, gdzie będzie można dokonać wymiany ekranu. Jest to bardzo dobra alternatywa dla zanieczyszczenia środowiska zniszczonym aparatem.