You are currently viewing Wykorzystanie szklanych balustrad ze Szczecina

Wykorzystanie szklanych balustrad ze Szczecina

Bardzo długo czekaliśmy na moment, w którym w końcu nasz dom zostanie zbudowany. Z różnych względów jego budowa bardzo mocno się przedłużała. A to w międzyczasie mieliśmy problemy z ekipą budowlaną, a to było kolejne opóźnienia, problemy z materiałami i tak dalej. Ale w końcu wszystko stanęło. Wnętrze było w większości aspektów wykończone, ewentualnie musieliśmy je jeszcze jakoś zaaranżować. Taras balkonowy był jedynie jeszcze do większego zrobienia, ale wiedzieliśmy, że na to przyjdzie czas.

Szklane balustrady prosto ze Szczecina

balustrady szklane ze szczecinaJuż zdążyliśmy się przyzwyczaić do nowego domu. Wykończyliśmy już tak zupełnie wszystkie pokoje, kuchnię i łazienki. Każdemu się bardzo podobało. Pozostawał jeszcze jedynie ten nieszczęsny taras. Ale odwlekaliśmy to, ponieważ i tak zaczynał się zimniejszy okres roku, więc poczekać chcieliśmy ponownie na wiosnę, może nawet na lato. W między czasie szukaliśmy różnych rozwiązań, by jak przyjdzie na to czas, być gotowymi, w jaki sposób chcemy wykończyć taras. Mąż szczególnie dużo myślał o odpowiednim i bezpiecznym otoczeniu tarasu odpowiednią balustradą. Taras znajdował się trochę wyżej od ziemi i schodami można było schodzić niżej. Dla dzieci mogło to być niebezpieczne. Więc mąż znalazł w końcu balustrady szklane ze Szczecina, które wyglądałyby świetnie akurat u nas. Rozwiązanie też byłoby idealne, bo tworzyłyby one zabezpieczenie dla dzieci przed spadnięciem, a dodatkowo osoby, które siedziałyby na tarasie miałyby wyraźną widoczność przez szklane balustrady na to co się dzieje na ogródku, np. kiedy akurat tam się bawią dzieci. Zadzwoniliśmy do tej firmy i dogadaliśmy się w sprawie odpowiedniej ilości tych balustrad i w sprawie montażu. Bez problemu udało nam się ustalić konkretny termin, w którym akurat chcieliśmy wykańczać cały taras, czyli w okresie letnim.

Teraz już mamy wszystko ładnie wykończone i zaaranżowane. Wszystko wygląda pięknie i naprawdę robi wrażenie. Balustrada jest świetna i cieszę się, że mężowi udało się na nią natrafić w trakcie przeszukiwania internetu i szukania inspiracji właśnie do tego celu. Te balustrady ze Szczecina na pewno będziemy każdemu polecać, bo efekt, jaki dają u nas, jest nie do opisania. To była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć w tej sprawie.