You are currently viewing Wyjątkowe kotyliony dla najbliższych

Wyjątkowe kotyliony dla najbliższych

 

Ślub jest bardzo ważnym i wyjątkowym wydarzeniem w życiu dwojga ludzi. Co ważne, jest to też duże przeżycie dla ich najbliższych, a w szczególności dla rodziców. Spośród wszystkich gości weselnych to właśnie rodzice są tymi najważniejszymi. I dlatego coraz więcej par młodych przygotowuje dla nich dodatkowe wyróżnienia. Jest to miły gest, który pozwala poczuć się rodzicom w wyjątkowy sposób. Ze strony narzeczonych jest to też forma podziękowania za cały trud włożony w ich wychowanie.

Kotyliony dla świadków oraz rodziców

ładne kotyliony dla rodzicówBez względu na wszystko rodzice zawsze będą najbliższymi nam osobami, które w znacznej mierze przyczyniły się do tego, jakimi ludźmi jesteśmy teraz. W jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, jakim jest ślub, warto więc w jakiś sposób wyróżnić naszych rodziców, żeby wiedzieli, że doceniamy ich trud i wkład w nasze wychowanie. To oni, zaraz po nas, będą najmocniej przeżywać nasz ślub. Dlatego, poza tradycyjnym podziękowaniem na samym ślubie, można zorganizować ładne kotyliony dla rodziców, które będą ich wyróżniały spośród tłumu. Im więcej gości zaproszonych jest na wesele, tym mniej z nich nawzajem się kojarzy. Dlatego taki kotylion pozwoli wszystkim od razu odgadnąć, kim są rodzice pary młodej. Jak chodzi o wygląd kotylionów, to mocno przypominają one te, które mają przypięte do stroju świadkowie. Składają się one zazwyczaj z malutkiej wiązanki kwiatów oraz wstążki. Zarówno wstążka, jak i rośliny, nawiązują do bukietu panny młodej oraz do elementów wystroju sali oraz kościoła. Kotyliony nie są dużym wydatkiem, a mogą sprawić dużą przyjemność naszym rodzicom. Dlatego nie warto z nich rezygnować. Można je zakupić od razu przy wybieraniu kotylionów dla świadków, dzięki czemu wszystkie będą jednakowe. Kotyliony zapinane są zazwyczaj za pomocą agrafki. Jeżeli nasza mam lub świadkowa nie chcą zniszczyć stroju, można dla nich zorganizować wersje na rękę, w formie bransoletek.

Na każdym ślubie, obok pary młodej, najbardziej przejętymi osobami są rodzice narzeczonych. Coraz częściej narzeczeni doceniają swoich rodziców, wyróżniając ich na ślubie i weselu za pomocą specjalnych kotylionów. Są to mniejsze wersje kotylionów, które noszą świadkowie. Dzięki takiej delikatnej dekoracji, każdy z gości wie, kto jest rodzicem na weselu. A rodzice czują się wyjątkowo.