You are currently viewing Wyjątkowa poduszka na prezent

Wyjątkowa poduszka na prezent

Chyba każdy z nas uwielbia dawać prezenty, szczególnie, jeżeli są to prezenty, które otrzymują dzieci. To one wykazują bowiem największy, szczery entuzjazm, kiedy spełnianie są ich marzenia. Zbliżają się trzecie urodziny mojego chrześniaka i będę miała okazję spełnić jedno z jego dziecięcych marzeń. Długo zastanawiałam się co mu kupić, aż w końcu zdecydowałam się na pudło wypełnione różnymi zabawkami, które związane są z jego zainteresowaniami. 

Poduszka z wizerunkiem buldoga

poduszka buldog francuski dla chłopcaNiemal każde dziecko już w pierwszych latach swojego życia wykazuje zwiększone zainteresowanie różnymi tematami. Zazwyczaj są to sport i samochody wśród chłopców oraz królewny lub zajęcia manualne w przypadku dziewczyn. Nie jest to jednak reguła, bo każde dziecko jest inne i dodatkowy wpływ na jego zainteresowania ma środowisko, w którym się na co dzień obraca. Mój chrześniak, który niedługo kończy trzy lata, uwielbia zwierzęta, a w szczególności psy. Na temat psów wie o wiele więcej, niż ja i potrafi rozróżnić wiele ras. Ostatnio mocno przypadły mu do gustu buldogi. Miał okazję bawić się z jednym u swojej cioci i pokochał tego uroczego psa do tego stopnia, że teraz otacza się gadżetami z podobiznami buldogów właśnie. Dlatego w jego zestawie prezentowym, który cały czas kompletuje, znajdzie się poduszka buldog francuski dla chłopca, wykonana z bardzo miękkiego i miłego w dotyku materiału. Jest to nieduża poduszka z wizerunkiem buldoga, ale dla trzylatka będzie idealna. Kiedy szukałam takiej poduszki zaskoczyłam się, jak dużo modeli poduszek z wizerunkiem buldoga dostępnych jest w sklepach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Początkowo chciałam małemu zakupić zwykłą poduszkę ze zdjęciem psa, ale kiedy znalazłam poduszkę w kształcie głowy buldoga, tak mnie zauroczyła, że postanowiłam zakupić właśnie ją. Na pewno spodoba się mojemu chrześniakowi. 

Dzieci w wieku przedszkolnym potrafią mieć bardzo zaskakujące zainteresowanie. Ale kiedy już się czymś pasjonują, staje się to nieodłączną częścią ich życia. Mój chrześniak, na przykład, uwielbia psy, a ostatnio zakochał się w buldogach. Dlatego z okazji jego urodzin kupiłam mu poduszkę w kształcie głowy tego uroczego psa. Poduszka jest miękka w dotyku i na pewno sprawi mu dużo radości.