You are currently viewing Wydajna zamiatarka bateryjna

Wydajna zamiatarka bateryjna

Czyszczenie podłóg jest jednym z podstawowych obowiązków wykonywanych w każdej firmie. Efekt końcowy zawsze powinien być taki sam, ale sposób do jego dążenia może się znacznie różnić ze względu na specyfikę powierzchni.

Jak wyglądają zamiatarką na baterie?

zamiatarka bateryjnaNa małych powierzchniach utrzymanie czystości nie stwarza większych problemów i często do tego zadania wystarczy użyć odkurzacza czy mopa. Jednak w magazynach o powierzchni sto lub więcej metrów kwadratowych nie jest to już takie proste. Na rynku profesjonalnych urządzeń czyszczących dostępna jest zamiatarka bateryjna, która świetnie się sprawdzi na każdej powierzchni. Jest to maszyna, która wyposażona jest  w mały, ale wydajny silnik i doskonałej jakości baterie akumulatorowe, które pozwalają na wielogodzinną pracę. Zaletą takiej zamiatarki jest brak konieczności podłączenia do źródła zasilania, dzięki czemu możliwy jest  większy zasięg pracy. Przeważnie zamiatarka jest wyposażona w specjalne szczotki przednie i boczne, które są w stanie usunąć większość zabrudzeń z różnych, płaskich powierzchni. W zestawie do maszyny każdy klient otrzymuje baterię i prostownik, szczotkę walcową, centralną, stożkową i boczną. Ponadto producent udziela na nią nawet trzydziestosześciomiesięczną gwarancję i gwarantuje w pakiecie darmowe szkolenia. Tego typu zamiatarka przyda się w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia maszyny do źródła zasilania lub gdzie nie mogą pojawić się spaliny. Jej cena może sięgać do kilkunastu tysięcy złotych.

Używanie zamiatarki pozwala na znacznie szybsze i prostsze utrzymanie czystości. Ponadto jest bardziej cicha w pracy niż modele z napędem spalinowym, przez co sprawdzi się w wielu miejscach pracy. To z pewnością profesjonalna maszyna warta swoim pieniędzy.