You are currently viewing Wspaniałe efekty dzięki zastosowaniu wiązek fal dźwiękowych

Wspaniałe efekty dzięki zastosowaniu wiązek fal dźwiękowych

Zmarszczki są problemem niejednej kobiety. Wiele pań martwi się nieestetycznym względem swojej skóry, a patrząc w lustro są niezadowolone ze swojego wyglądu. Stosują one często najdroższe kosmetyki, różnorodne produkty, które mają na celu wygładzenie i odmłodzenie skóry, jednak efekty często są niewystarczające i sprawiają, że wygląd skóry pozostawia wiele do życzenia.

Zabieg HIFU doskonale odmładza skórę

hifu krakówMedycyna estetyczna ma jednak w swojej ofercie całą masę różnorodnych zabiegów, których skuteczność potrafi być naprawdę imponująca. Wśród tego typu metod z pewnością wyróżniamy zabieg HIFU Kraków jest miejscem, gdzie bez problemu znajdziemy dobre gabinety wykorzystujące tą metodę. Polega ona na wykorzystaniu wiązek fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Jest to nieinwazyjny lifting twarzy, który doskonale ujędrnia skórę i sprawia, że wygląda ona rewelacyjnie oraz młodo. Aby jednak cieszyć się z efektów tego wyjątkowego zabiegu konieczne jest odwiedzenie cieszącego się dobrą opinią gabinetu, który posiada wysokiej jakości urządzenie do ultradźwięków obsługiwane przez specjalistów. Czas trwania zabiegu wynosi około pół godziny, niektóre osoby mogą odczuwać lekki dyskomfort, jednak możliwe jest zastosowanie kremów znieczulających, które szybko pozbędą się problemu. Zabieg HIFU najczęściej wykonywany jest na szyi oraz policzkach i należy go powtarzać co kilka miesięcy. Efekt widoczny jest właściwie od razu, skóra się staje się jędrna, elastyczna, zmarszczki stają się wyraźnie zredukowane.

Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej należy dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania do jego stosowania. Nie należy wykonywać tego zabiegu w przypadku ciąży, chorób serca oraz stanów zapalnych. Jeśli żadne z powyższych przeciwwskazań nas nie dotyczy możemy wypróbować tą wspaniałą metodę i cieszyć się młodym wyglądem swojej skóry.