You are currently viewing Włóczka rekomendowana dla najmłodszych

Włóczka rekomendowana dla najmłodszych

Kiedy byłam w ciąży z moją córką, bardzo chciałam zrobić dla niej coś co będzie zarówno praktyczne i miłe dla malutkiego dziecka. Zależało mi również na tym, aby było to w jak największym stopniu przygotowane lub zrobione przeze mnie. Dlatego zdecydowałam się na wykonanie dla niej kocyka na drutach. 

Jaką włóczkę dla dziecka wybrać?

włóczki dolhpin babyPierwszym moim wyborem była odpowiednia włóczka, taka żeby była z odpowiedniego materiału, dobra jakościowo aby kocyk mógł służyć przez dłuższy okres czasu, a także był miły i przyjemny w dotyku. Zdecydowałam się na zakup włóczki dolhpin baby, która jest przeznaczona właśnie dla najmłodszych i posiada wszystkie certyfikaty i atesty jakie powinny posiadać materiały dla dzieci. Zaskoczył mnie przede wszystkim wybór kolorów i ich intensywność. Włóczki dolhpin baby posiadają szeroką gamę kolorystyczną do wyboru, wiele odcieni zarówno dla chłopca, dla dziewczynki jak i neutralnych można znaleźć w ich ofercie. Z pewnością każda przyszła mama znajdzie odpowiedni kolor na kocyk czy maskotkę dla swojej pociechy. Jest to włóczka, którą bardzo dobrze pracuje się zarówno na drutach jak i na szydełku, co sprawi, że większość z mam znajdzie odpowiednią dla siebie metodę przerabiania jej. Również w Internecie można znaleźć bardzo dużo już gotowych schematów na koce, narzuty czy maskotki z włóczki dolhpin baby. Włóczka ta jest dość gruba i szeroka, pracuje się nią na dość grubych drutach co sprawia, że wykonanie kocyka nie zajmuje dużo czasu, a efekt jest rewelacyjny. Ogromna zaletą włóczki jest jej miękkość. Jest ona bardzo miękka i puchata, jest bardzo delikatna co sprawdzi się idealnie dla noworodka czy niemowlaka, a także starszych dzieci. Dodatkowo kocyk z takiej włóczki jest ciepły, idealnie nadaje się na okres jesienno-zimowy, czyli taki w którym urodziłam swoją córkę. 

Wykonanie prostego kocyka z włóczki dolhpin baby nie zajmuje dużo czasu i jeśli ktoś potrafi jest dla niego dość łatwym zadaniem. Warto poświęcić kilka wieczór aby wykonać taki kocyk dla swojego dziecka, gdyż będzie to pamiątka na całe życie. Sam kocyk nawet prosty jest natomiast bardzo efektownym i praktycznym prezentem, nie tylko dla swojego dziecka, ale także może być prezentem dla dziecka naszych bliskich, oczekujących dziecka.