You are currently viewing Własne nadruki na bluzach do zamawiania

Własne nadruki na bluzach do zamawiania

Ja i mój kumpel prowadzimy w mediach społecznościowych własny program. Komentujemy w nim to, co się obecnie dzieje w kraju i na świecie. Podchodzimy do wszystkich spraw jak najbardziej rzetelnie, ale przy tym staramy się zachować humor i rozśmieszyć naszych widzów. I ze względu na format, w pewnym momencie wpadliśmy na ciekawy pomysł, który chcieliśmy zrealizować.

Bluza zamawiana – własne nadruki

bluzy na zamówienie z własnym nadrukiemW trakcie naszych programów często przypadkiem tworzymy różnego rodzaju hasła i slogany, które komentują naszą rzeczywistość. Kiedyś jeden z takich sloganów umieściliśmy gdzieś w tle naszego nagrania i wielu widzów zwróciło na niego uwagę, komentując, że fajnie, że wykorzystujemy chwytliwe slogany. Więc wpadliśmy na pomysł, by z takimi właśnie hasłami, które się ostatecznie przyjmą w naszej grupie odbiorczej, tworzyć bluzy, w których to sami byśmy mogli występować na nagraniach. Razem więc zaczęliśmy szukać bluzy na zamówienie z własnym nadrukiem, ale z podkreśleniem, że zależy nam najbardziej na jakości i wytrzymałości. W końcu nie chcielibyśmy, by coś, co desygnujemy naszymi imionami było słabe czy zrobione byle jak. W końcu znaleźliśmy firmę, która reklamowała się jako sprawnie działająca właśnie pod kątem jakości bluz z nadrukami, jakie życzą sobie klienci. To było właśnie to, czego potrzebowaliśmy. Na początek więc zamówiliśmy bluzy dla nas, by sprawdzić, jak się spodobają one widzom.

Po pierwszym nagraniu w nowych bluzach z naszymi sloganami mieliśmy naprawdę ogrom komentarzy, w których ludzie pytali się, czy będziemy udostępniać właśnie takie bluzy. To znaczyło jedno – pomysł się bardzo spodobał i widać, że udało nam się trafić w dziesiątkę z tym pomysłem. Tak więc już zamówiliśmy kolejną partię bluz o różnych rozmiarach.