You are currently viewing Ulubione przysmaki mojego psa

Ulubione przysmaki mojego psa

Mój pies jest prawdziwym łasuchem – gdyby była taka możliwość to jadłby bez przerwy. Nic więc dziwnego, że uwielbia on różnego rodzaje przysmaki dla psów. Mimo, że dbam o to by mój pies nie miał nadwagi to od czasu do czasu oczywiście daję mu jakieś smaczki dla urozmaicenia diety, wiedząc, że mój pies je uwielbia.

Przysmaki z królika to prawdziwy rarytas

przysmak z królika dla psaW domu mam dużo różnych rodzajów smaczków i co jakiś czas daje je mojemu psu Kajtkowi. Chociaż nie jest to pies, który wybrzydza przy jedzeniu, to ma on swój ulubiony smak. Kajtek najbardziej lubi smaczki o smaku królika. Uważam, że przysmak z królika dla psa jest ciekawą alternatywą dla wszechobecnych karm i smaczków z kurczaka czy wołowiny. Smak królika dostępny jest w przypadku wielu smaczków jednak mój pies najbardziej lubi suszone królicze uszy. Jest to smaczek który świetnie uzupełnia codzienną dietę mojego pieska. Oprócz tego jest to fajny przysmak do rzucia – pies ma więc w takcie jedzenia chwilę dla siebie i co ważne czyści w trakcie swoje uzębienie. Z tego co kiedyś czytałam taki przysmak jest dobry dla psów z alergiami i takimi, które mają problemy z nadwrażliwością na niektóre pokarmy. Do treningu Kajtka używam natomiast smaczków o smaku królika w kształcie kostek. Są to o wiele mniejsze smaczki niż królicze uszka, dzięki czemu mój piesek może zjeść więcej sztuk takich kosteczek w czasie nauki komendy.

Myślę, że każdy miłośnik psów wie jak bardzo uwielbiają one różnego rodzaju smaczki. Są one nie tylko dobrą przekąską dla zwierząt, ale służą też świetnie jako nagroda w czasie treningu psa. Mój piesek uwielbia swoje przysmaki z królika. Myślę, że jest to taki smak, który pokocha każdy zwierzak. Ich zaletą jest to, że są one dostępne na rynku w różnych formach.