You are currently viewing Tani barman na wesele z Warszawy

Tani barman na wesele z Warszawy

Moja siostra za miesiąc ma wesele, ale jeszcze nie wszystkie sprawy są uregulowane. Poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu niedrogiego drink baru, najlepiej do kwoty tysiąca złotych za jeden dzień. Z tego, co wiem, to będzie problem ze znalezieniem tak tanich usług barmańskich, bo moja przyjaciółka musiała zapłacić trzy tysiące złotych. Postaram się jedna negocjować cenę i może się uda. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i przejrzę dostępne oferty. W Warszawie na pewno jest ich bez liku.

Profesjonalni barmani na przyjęcie weselne

barman na wesele warszawaRzeczywiście, znalazłam aż czterdzieści ofert usług barmańskich. Okazuje się, że wynajęcie na całą dobę drink baru kosztuje około dwóch tysięcy złotych. I jest to drink bar tylko z jednym barmanem. Nie wiem, czy siostra się zgodzi na takie warunki. Zadzwonię jeszcze do tej firmy i postaram się trochę ponegocjować. Niestety, ale nie ma możliwości zejścia z tej ceny. Właściciel firmy mi powiedział, że taniej nie znajdę w całej Warszawie. Podobno pracuje tam najlepszy barman w Warszawie, który cieszy się bardzo dobra opinią. Sprawdziłam to, wpisując w wyszukiwarkę internetową: ,,najlepszy barman na wesele Warszawa” i rzeczywiście, właściciel firmy ma rację. Zadzwoniłam więc do siostry i przedstawiłam całą sytuację. Powiedziała, że jest w stanie zapłacić dwa tysiące złotych, jeśli będzie zapewnione szło i dodatki do drinków. Załatwiłam to w ten sposób, że to wszystko będzie w cenie wynajęcia drink baru. Nic więcej nie byłam w stanie zrobić, ale myślę, że oferta i tak jest bardzo korzystna. Barman ma wykonać też kilka pokazów, jak żonglowanie butelkami. Będzie to z pewnością niemała atrakcja dla weselnych gości. Drinki mają być serwowane z kart, które barman rozdaje na początku przyjęcia. Następnie barman zbiera zamówienia od gości i przygotowuje kolorowe drinki. U mojej przyjaciółki na weselu, barmani nawet wykonali swój taniec.

Jutro idę z siostrą do siedziby firmy, bo będzie musiała podpisać umowę. Musi tez wpłacić zaliczę w wysokości ośmiuset złotych. Właściciel firmy od razu zastrzegł, że gdyby wesele miało się nie odbyć, to pieniądze przepadają. Nie przewidujemy jednak tak czarnego scenariusza, choć nigdy nie wiadomo, co szykuje los. Zawsze należy być przygotowanym na każdą ewentualność.