You are currently viewing Swoją firmę przeprowadzałem już kilka razy

Swoją firmę przeprowadzałem już kilka razy

Moja firma z roku na rok się rozrasta. Prowadzę biuro ubezpieczeniowe, ale dopiero teraz mogę powiedzieć, że moja firma ma naprawdę duże i reprezentacyjne biuro. W tym roku wynająłem lokal w dużym centrum biurowym ulokowanym przy reprezentacyjnej ulicy miasta. Oczywiście za każdym razem trzeba było przewozić wszystko z jednej lokalizacji do drugiej. Przeprowadzałem się już kilka razy, ale za każdym razem do przewiezienia było więcej rzeczy.

Każda przeprowadzkę mojej firmy wspominam z uśmiechem

profesjonalne przeprowadzki firm - gdańskPrzy każdej przeprowadzce wydarzyło się coś, co mogę wspominać z uśmiechem. Jak otwarłem firmę to biuro wynająłem w bardzo starym budynku, w którym nie było windy. Biuro było na czwartym piętrze, więc moi pierwsi klienci wykazywali się dużym poświęceniem, żeby z moich usług skorzystać. Pierwsza przeprowadzka miała miejsce już po roku działalności. Po prostu w tym samym budynku zwolnił się lokal na parterze. Pamiętam, że najcięższe rzeczy prowadziłem na dół po poręczach przy schodach. Do każdej kolejnej przeprowadzki wynajmowałem już firmę. Do tej pory współpracuję z takim jednym fachowcem oferującym profesjonalne przeprowadzki firm – Gdańsk jest przecież miastem, w którym takich firm działa kilkadziesiąt. A ja przy pierwszej przeprowadzce do innej lokalizacji wybrałem tą jedną firmę i od tamtej pory korzystam z ich usług. Bo po roku na parterze starego biurowca przeprowadziłem się do nowszego budynku bliżej centrum Gdańska. Potem znalazłem kolejną lokalizację z w miarę niedrogim czynszem, więc tam się przeprowadziłem. A teraz jestem w naprawdę prestiżowej lokalizacji i prędko się stąd przeprowadzać nigdzie nie będę. Nie mniej z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że do przeprowadzki trzeba zatrudnić firmę. Dzięki temu całe przenosiny zajmują jeden dzień, bo przecież firma ma duże samochody i swoich pracowników.

Gdy do przeprowadzki najmuje się fachowców to każda zmiana lokalizacji firmy jest łatwa i przyjemna. Jak sobie przypomnę początki mojej firmy w tym biurze na czwartym piętrze to naprawdę cudem było, że ktoś tam do mnie w ogóle trafił. Wtedy przeprowadzałem się do biura na parter. Pomyślałem sobie, że nigdy więcej sam nie będę się zajmował przeprowadzką. I od tamtej pory korzystam z pomocy firmy, która działa w branży do dziś.