You are currently viewing Sneakersy dla panów

Sneakersy dla panów

Rynek obuwniczy dla panów powoli zaczyna dorównywać temu, który jest dedykowany dla pań. Dzieje się tak ze względu na rosnące zainteresowanie panów butami. Poza tymi eleganckimi na plan pierwszy wychodzą także wszelkie sportowe modele. U panów sportowe obuwia są nawet nieco bardziej rozwinięte i pożądane niż modele odpowiadające i dedykowane dla pań. Chociaż różnice powoli się tutaj zatracają z czasem.

Sneakersy dla mężczyzn do jakich stylizacji zapasują?

męskie sneakersy sznurowaneNie tylko kobiety kochają buty, panowie także je uwielbiają i bardzo chętnie kupują i obserwują wszelkie nowości. Mężczyźni nauczyli się także bardzo trafnie komponować buty do swoich stylizacji. Jedną z największych gałęzi rynku obuwniczego jest ta, która produkuje buty w stylu sportowym dla panów. Niezwykle popularne są męskie sneakersy sznurowane, będące butami w stylu sportowym dedykowane do stylu codziennego. Mogą one być z powodzeniem używane do szeroko rozumianego stylu casual. Są to modele butów bardzo popularnych i chętnie używanych, dzieje się tak przede wszystkim ze względu na ich bardzo duży komfort noszenia. Występują w każdym możliwym kolorze do wyboru – nawet naprawdę wybredni mężczyźni znajdą odpowiednie modele tego obuwia dla siebie. Najbardziej popularne są sneakersy czarne oraz białe. Białe najczęściej kupujemy na sezony wiosenno-letnie, czarne z kolei kiedy przychodzą pierwsze chłody, czyli na sezon jesienno-zimowy. Dodatkowo mamy tutaj także do wyboru buty wsuwane, takie, które nie posiadają sznurowadeł. Chociaż zdaje się, iż panowie preferuje te z sznurowadłami, być może ponieważ są to bardziej klasyczne modele, oraz ze względu na fakt, iż lepiej trzymają się one na stopie i są bardziej stabilniejsze. Generalnie buty te nie sprawdzą się w sporcie, jeżeli szukamy modeli sportowych, wybierzmy te, które są do tego dedykowane. Chyba, że mamy tutaj bardzo amatorski, jednorazowy sportowy wyskok na myśli. Są to buty miejskie i zatraciły już pewne potrzebne sportowe właściwości.

Jeżeli chodzi o stylizacje, to sprawdzą się one do prawie każdej miejskiej casualowej, ale bardziej luźne, lekko sportowego looku. Możemy z powodzeniem zakładać je do wszelkich jeansów lub spodni materiałowych. Będą odpowiednie i do pracy i na wyskok z kolegami wieczorem do pubu.