You are currently viewing Smaczny catering w Bydgoszczy

Smaczny catering w Bydgoszczy

Poszukuję smacznego i niedrogiego cateringu dietetycznego w Bydgoszczy. Chciałabym do wakacji schudnąć co najmniej piętnaście kilogramów. Byłam wczoraj u dietetyczki i wiem, że muszę zastosować dietę niełączenia węglowodanów z białkami. Mogę jeść tylko tłuszcze z węglowodanami albo tłuszcze z białkami. Najprościej mówiąc, mogę jeść pierś z kurczaka z surówką bez ziemniaków. Ziemniaki nie powinnam łączyć z mięsem. 

Dietetyczne cateringi w Bydgoszczy

catering bydgoszczZnalazłam catering, który będzie odpowiadał tym zaleceniom. Całą dieta nie może przekraczać tysiąca dwustu kalorii na dzień. Efekt powinien być widoczny już po tygodniu. Moja masa ciała ma ulec redukcji o trzy kilogramy. Później, waga będzie spadać znacznie wolniej. Mam stosować się do diety przez trzy miesiące, a następnie pójdę znowu do dietetyczki. Będę mieć wykonywane pomiary ciała i okaże się, czy cała dieta przebiegła w sposób prawidłowy. Nie chciałabym schudnąć więcej, niż to jest konieczne. Jeśli chodzi o ten catering Bydgoszcz ma najniższe ceny. Za miesięczny catering zapłacę jedyne tysiąc złotych, co jest naprawdę niewysoką ceną w porównaniu z cenami nawet w mniejszych miastach. Za identyczny catering w Toruniu musiałabym zapłacić tysiąc dwieście złotych i to bez dowozu do pracy. Ja zamówiłam sobie dowóz do domu, ponieważ obecnie tam pracuję. Moja siostra też korzysta z usług firmy cateringowej, ale ona jest na diecie wegetariańskiej. Z kolei jej mąż stosuje dietę tysiąca pięciuset kalorii, ponieważ też się odchudza. Dla mnie istotne jest, aby posiłki były zbilansowane i smaczne. Od razu zaznaczyłam, że nie życzę sobie czerwonego mięso, bo jem tylko drobiowe. Jeśli natomiast chodzi o ryby, to preferuje jedynie makrelę, łososia i solę. Nie cierpię gotowanych ryb i warzyw. Lubię jeść potrawy z grilla.  Mój mąż jest moim przeciwieństwem, je tylko wołowinę i fast foody.

Od jutra będę już korzystać z usług bydgoskiej firmy cateringowej. Oznacza to, że jeszcze dziś mogę sobie pozwolić na ulubione lody czekoladowe z wiśnią i zjem hamburgera. To będzie mój ostatni raz, później przejdę na dietę niełączenia węglowodanów z białkami. Mam nadzieję, że ten catering będzie smaczny i nie zawiodę się, tak jak moja przyjaciółka Helena. Helena korzystała z usług toruńskiej firmy cateringowej opartej o dietę białkową.