You are currently viewing Sklep z kolczykami

Sklep z kolczykami

 

Mój tata był jubilerem i bardzo zawsze chwalił sobie ten zawód. ja od najmłodszych lat miałam zacięcie artystyczne, pięknie rysowałam, lubiłam tworzyć coś rękoma, trochę rzeźbiłam. Dlatego na studia wybrałam się na Akademię Sztuk Pięknych. Ponieważ jednak widziałam pewien potencjał w kontynuowaniu tradycji rodzinnych, wybrałam jako kierunek Pracownię Biżuterii. Studia bardzo otworzyły mi horyzonty i stworzyły mnie jako artystkę.

Piękne złote kolczyki

złote kolczyki sklepPo studiach zabrałam się za rozwijanie rodzinnego biznesu. Dokonałam w nim sporo zmian, dotychczas mieliśmy raczej bardzo tradycyjne wzornictwo, ja wprowadziłam do niego powiew nowoczesności. Naszym znakiem rozpoznawczym stały się szczególnie bardzo oryginalne i rzucające się w oczy, zaprojektowane własnoręcznie przeze mnie kolczyki ze złota. Cieszyły się one ogromną popularnością, myślę, że z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że zrobiły one wielką furorę i właśnie dzięki nim nasz sklep stał się znany daleko poza granicami naszego miasta. Byliśmy nieco oszołomieni, ale postanowiliśmy pójść za ciosem i dodatkowo, poza sklepem stacjonarnym, otworzyć również sklep internetowy. Teraz każdy, kto szuka ciekawych kolczyków, powinien po prostu wpisać hasło: „złote kolczyki sklep” o od razu na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania wyskoczy mu właśnie nasz sklep. Za pośrednictwem tego sklepu sprzedajemy o wiele więcej kolczyków niż w sklepie stacjonarnym, idą po prostu jak świeże bułeczki. Być może jest tak dlatego, że te kolczyki to jest coś, czego wcześniej nie było, coś kompletnie nowego i bardzo interesującego, Bardzo starałam się, aby nadać im jak najbardziej oryginalna formę, ponieważ sama lubię nosić ciekawą, niebanalną biżuterię, taką, obok której nikt nie przejdzie bez zwrócenia na nią uwagi. Każda kobieta w mojej biżuterii poczuje się naprawdę wyjątkowa.

Kobiety kochają biżuterię, szczególnie, kiedy jest ona zrobiona ze złota. A już najbardziej kochają złote kolczyki, misternie wykonane przez jubilera – artystę. Taka para złotych kolczyków z renomowanej pracowni jubilerskiej będzie wspaniałym prezentem dla każdej kobiety. Jeśli więc chcemy jakiejś znanej kobiecie sprawić cudowny prezent, nie żałujmy pieniędzy na parę przepięknych kolczyków ze szczerego złota.