You are currently viewing Serwis rowerów elektrycznych

Serwis rowerów elektrycznych

 

O ile serwisowanie swojego własnego roweru nie sprawiało mi problemu, tak moja dziewczyna kupiła sobie jakiś czas temu rower elektryczny. Taki rower jest naprawdę ciężki, części są często zupełnie inne choć podobne do roweru standardowego, tak więc mogłem nie wiedzieć jak go naprawić. Dziewczyna mówiła, że jako ostateczność może też skorzystać z firmy zewnętrznej, która na pewno zna się na serwisie. 

Dobry serwis specjalizujący się w rowerach

solidny serwis rowerów elektrycznychPostanowiłem dać sobie jednak szansę i sprawdzić, czy faktycznie potrafię to zrobić. Jednak żaden ze mnie serwisant, bo już przy tym rowerze elektrycznym miałem problem aby zdemontować obudowę. Solidny serwis rowerów elektrycznych na pewno będzie znacznie lepszym rozwiązaniem dla mnie tym bardziej, że nie będę musiał się niczym przejmować. Wiedziałem, że serwisowanie roweru elektrycznego jest podobne, bo w końcu to rower, ale z silnikiem, a jednak zupełnie inne. Sprawdzając opcje, jakie miałem na rynku spotkałem się z jedną firmą, dla której solidny serwis rowerów elektrycznych to codzienność. Umówiłem się więc na konkretną godzinę i dzień. Nie spodziewałem się kolejek, bo faktycznie rowery elektryczne to nowość na dzisiejszym rynku, ale faktycznie zaskoczyłem się, bo musiałem jeszcze poczekać w kolejce. Pracownik w serwisie rowerów elektrycznych wszystko bardzo dokładnie mi powiedział tak, że wiedziałem mniej więcej jaki może być aktualny problem z moim rowerem i co trzeba będzie zrobić, aby go naprawić. Solidny serwis rowerów elektrycznych musi trochę kosztować, bo usługa wykonywana jest naprawdę bardzo porządnie i profesjonalnie. Trudno w to uwierzyć, ale ten rower elektryczny nie był najdroższy, a już widziałem, że będzie z nim sporo problemów. Może jakby dziewczyna kupiła coś bardziej solidnego to by nie było problemów. Trzeba jednak jakoś z tym żyć. Wybierając porządny serwis rowerów elektrycznych na pewno wiedziałem, czego się mogę spodziewać. Nie wiedziałem tylko do końca ile mnie to wszystko będzie kosztować, bo faktycznie trochę mnie to przerażało.

Pracownik jednego dnia jednak do mnie zadzwonił mówiąc, że rower jest gotowy do odbioru. Pojechałem jeszcze w ten sam dzień. Okazało się, że solidny serwis rowerów elektrycznych zajął się moim sprzętem w pierwszej kolejności, więc nie musiałem się niczym przejmować. W pierwszej kolejności oczywiście sprawdziłem czy wszystko działa jak należy, ale jak zobaczyłem, że tak to już więcej nie musiałem się martwić. Na pewno sam będę od dziewczyny pożyczał teraz rower, bo jest wygodny.