You are currently viewing Rzęsy naturalnie piękne

Rzęsy naturalnie piękne

 

Oczy to zwierciadło duszy. To w nich można, jak na dłoni, wyczytać towarzyszące nam emocje. Oczy to także element wyglądu, który bardzo często przyciąga uwagę płci przeciwnej. Dlatego też kobiety tak dużą wagę przywiązują do makijażu oka, a dokładniej jego oprawy. Niestety wiele pań boryka się z cienkimi, słabymi rzęsami. Podkreślić je może dobry tusz do rzęs, lub nieco bardziej naturalnie, serum do rzęs.

Piękne rzęsy bez makijażu

dobra odżywka do rzęsTusz do rzęs to podstawa w makijażu. Ciężko byłoby znaleźć kobietę, która nie posiada go w swojej kosmetyczce. Piękne rzęsy w niepowtarzalny sposób podkreślają oko, powiększają je i uwydatniają. Firanka gęstych i długich rzęs to marzenie każdej kobiety. Niestety bardzo często zdarza się, że to właśnie panowie mogą pochwalić się naturalnie gęstymi rzęsami. Natura bywa złośliwa. Jednak drogie panie, nie wszystko stracone. Oprócz tuszu przyda się dobra odżywka do rzęs. Produkt ten, stosowany regularnie, zadba o piękny wygląd oprawy naszych oczu. Już po kilkunastu dniach możemy spodziewać się pierwszych widocznych efektów. Natomiast po kilku tygodniach rzęsy staną się gęste, długie i wyraziste. Jak zatem działa dobra odżywka do rzęs? Przede wszystkim przyspiesza ich wzrost, oraz wzmacnia, zapobiegając tym samym przed wypadaniem. Warto zwrócić uwagę na skład serum, umieszczony na opakowaniu. Im bardziej naturalny, tym lepiej dla delikatnych okolic oczu. Dobrej jakości serum sprawi, iż rzęsy staną się lepiej nawilżone, a przez to ciemniejsze. Nawet nie umalowane mascarą, będą wyglądały efektownie.

Przy zakupie serum do rzęs warto również zwrócić uwagę na łatwość jego aplikacji, rodzaj szczoteczki, a także konsystencję. Zdrowe, odżywione rzęsy będą stanowić niepowtarzalną oprawę oczu. Dlatego, podobnie jak o włosy, o rzęsy również warto zadbać we właściwy sposób.

więcej informacji – empiriaspa.pl