You are currently viewing Poszukiwania sprawdzonego rzeczoznawcy

Poszukiwania sprawdzonego rzeczoznawcy

Razem z moimi dwoma kuzynami dowiedzieliśmy się ostatnio, że odziedziczyliśmy dużą nieruchomość, kamienicę, po naszych stryjach z drugiego pokolenia. Kamienica przynosiła duże syki i była bardzo rentowna, ponieważ była położona w pięknej okolicy, w centrum dużego miasta. Od razu wiedziałem, że będziemy z kuzynami zaciekle walczyć o zyski z tej kamienicy. Niestety stanęło na tym, że zdecydowaliśmy się ją sprzedać, ponieważ nijak nie mogliśmy się dogadać.

Znalazłam polecanego rzeczoznawcę z Warszawy

sprawdzony rzeczoznawca wyceny nieruchomości z warszawyPonieważ obawiałem się, że kuzyni mogą spróbować mnie oszukać, zdecydowałem się zatrudnić dobrego rzeczoznawcę, który powiedziałby mi ile w rzeczywistości jest warta ta nieruchomość i poniżej jakiej kwoty przy sprzedaży nie powinienem schodzić. Teraz, musiałem jeszcze tylko znaleźć odpowiednią osobę, która się tym zajmie. Na szczęście znałem taką osobę. Był to sprawdzony rzeczoznawca wyceny nieruchomości z warszawy. Moja koleżanka kiedyś korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona, a prywatnie był to mój kolega ze szkoły. Od razu do niego zadzwoniłem i poprosiłem o pomoc. Zgodził się on dokonać wyceny tej nieruchomości za zgoda pozostałych współwłaścicieli, jeszcze tego samego dnia. Od razu załatwiłem wszystkie formalności i mogliśmy przejść do wyceny. Rzeczoznawca okazał się bardzo profesjonalny. Nie tylko wycenił odpowiednią naszą nieruchomość pod względem aktualnych przychodów, jakie można z niej uzyskać, ale także wziął pod uwagę plan zagospodarowania przestrzennego miasta i rentowność tej okolicy w perspektywie najbliższego czasu. Dzięki temu miałem pewność, że po sprzedaży tej nieruchomości otrzymać odpowiednią sumę pieniędzy, która mi się należy i nie będę miał problemu z zaniżoną kwotą sprzedaży. Byłem bardzo zadowolony z wyceny tego profesjonalnego rzeczoznawcy. Już wkrótce przekonałem się, że była ona bardzo potrzebna.

Moi kuzyni bowiem, chcieli sprzedać tą kamienicę swojemu kumplowi po bardzo zaniżonej cenie, co przyczyniłoby się do tego, że otrzymałbym za nią jakieś marne grosze. Dzięki temu, że skorzystałem z pomocy rzeczoznawcy, szybko spostrzegłem gdzie i w którym momencie chcą mnie oszukać i nie pozwoliłem na to. Gdyby nie to, pewnie nawet nie wiedziałbym, ile faktycznie mój spadek jest wart i ile zysków przynosi.