You are currently viewing Poprawa wyglądu ust dzięki kwasowi hialuronowemu

Poprawa wyglądu ust dzięki kwasowi hialuronowemu

Medycyna estetyczna cieszy się ogromną popularnością i kobiety chętnie korzystają z zabiegów upiększających. Dzięki kwasowi hialuronowemu można powiększyć usta, zniwelować zmarszczki czy uwydatnić czerwień wargową. Zabieg jest niemal bezbolesny. Usta smarowane są znieczulającą lidokainą, aby zniwelować dyskomfort mogący towarzyszyć nakłuciom.

Jak bezpiecznie powiększyć usta?

powiększanie ust kwasem hialuronowym w łodziKobiety o wąskich, pozbawionych jędrności ustach marzą, aby nadać im objętości i sprawić, aby były bardziej nawilżone i ujędrnione. Jest to możliwe dzięki kwasowi hialuronowemu. Profesjonalne powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi wykonywane jest za pomocą najwyższej jakości preparatów. Dzięki kwasowi można w kilka chwil uwydatnić usta, poprawić ich kontur oraz zniwelować asymetrie. Kwas hialuronowy likwiduje również drobne zmarszczki wokół czerwieni wargowej, sprawiając, że usta wyglądają młodziej. Kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny, ponieważ występuje on również naturalnie w organizmie człowieka. Zabieg powiększania ust kwasem nie jest zabiegiem trwałym, ponieważ kwas naturalnie wchłania się do organizmu. Aby utrzymać efekt powiększania ust, należy powtórzyć zabieg przynajmniej raz w roku. Kształt oraz wielkość ust dobierana jest do naturalnych ust klientki oraz jej rysów twarzy, ponieważ żeby uzyskać naturalny, nieprzerysowany efekt należy odpowiednio dopasować wygląd ust. Po zabiegu usta są mocno nawilżone, ujędrnione, a czerwień wargowa podkreślona. Dzięki temu twarz nabiera świeżości i młodzieńczego uroku. Po zabiegu należy pamiętać o spożywaniu dużej ilości wody, ponieważ kwas hialuronowy wiąże się z wodą. Należy również bezpośrednio po zabiegu unikać gwałtownych zmian temperatury, zatem wizytę w solarium warto odłożyć na później. Usta należy smarować pomadkami nawilżającymi i dbać o to, aby ich nie przesuszać.

Warto zdecydować się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jeśli ma się małe czy niesymetryczne usta. Bardzo często występująca asymetria górnej i dolnej wargi korygowana jest kwasem hialuronowym, aby poprawić wygląd klientki. Dzięki temu może poczuć się pewniej siebie i pozbyć się kompleksu. Dzięki temu, że efekt nie jest stały klientki bez obaw decydują się na zastosowanie kwasu, ponieważ ulega on całkowitemu wchłonięciu.