Pilnie potrzebowałem elektryka

Nadeszło lato i czas pierwszy letnich, gwałtownych burz. Niestety w tym roku, już pierwszą taką burzę odczułem bardzo mocno na swojej skórze. Piorun uderzył w mój dom i cała instalacja elektryczna była do wymiany. Całe szczęście, że oprócz tego nikomu nic się nie stało. Ponieważ nie miałem w domu prądu pilnie poszukiwałem jakiegoś elektryka, który naprawiłby instalację od ręki. Nie było to proste również dlatego, że trwał długi weekend i większość ludzi była na urlopach.

Żona znalazła elektryka w Piasecznie

elektryk z piasecznaDzwoniłem do kilku elektryków, których znałem ale nic z tego nie wynikło. Wymiana całej instalacji w tak dużym mieszkaniu jak moje to praca na kilka dni. Większość miała już pracę na ten czas, albo nie mogła się poddać zadaniu ze względu na obowiązki rodzinne. Postanowiłem poszukać elektryka gdzie indziej. I wtedy zjawiła się moja żona, która odparła że odezwał się do niej elektryk z piaseczna. Okazało się, że dodała na portalu społecznościowym ogłoszenie o tym, że pilnie szuka elektryka, który zajął by się instalacją elektryczną, która wysiadła pod wpływem uderzenia pioruna. Pan powiedział, że może się zjawić jeszcze dzisiaj. Bardzo się ucieszyłem, że udało jej znaleźć kogoś tak szybko. Sam nie wpadłem na ten pomysł. Już niecałe dwie godziny później zjawił się u nas znaleziony przez żonę elektryk. Jeszcze raz przyjrzał się on naszej instalacji, tym razem fachowym okiem. Potwierdził, że niestety naprawa tego wszystkie zajmie kilka dni. Trzeba kupić odpowiednie materiały i szykować się na generalny remont. Ale miał dla nas też dobrą informację. Przywiózł dla nas agregat prądotwórczy, który chciał nam tanio wynająć, żebyśmy przez te dni mogli przynajmniej załadować telefony i podłączyć lodówkę. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego, że był taki miły. Od razu poprosiliśmy go, żeby zajął się naszą instalacją.

Sam remont trochę trwał, ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Elektryk naprawił całą instalację elektryczną, a nawet zamontował specjalnie uziemienie, dzięki czemu w razie kolejnej burzy jesteśmy zabezpieczeni przed uderzeniem pioruna. Elektryk okazał się świetnym fachowcem i profesjonalistą. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Był rzetelny i dokładny. Pracował na sprzęcie najwyższej jakości. Jeśli jeszcze kiedyś będziemy potrzebowali elektryka na pewno skorzystamy z jego usług.