You are currently viewing Pięcioprocentowy olejek konopny

Pięcioprocentowy olejek konopny

Kannabidiole to grupa związków aktywnych zawartych w konopiach siewnych. Od wielu lat naukowcy z całego świata prowadzą badania, których celem jest odkrycie wszystkich właściwości tych związków. Badania te są naprawdę obiecujące, ponieważ okazuje się, ze stosowanie przetworów konopnych może przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Zakup wysokiej jakości olejku konopnego

olejek konopny 5Jednym z najchętniej wybieranych produktów uzyskiwanych jest olejek konopny. Rynek jednak oferuje szereg olejków, które różnią się między sobą nie tylko producentem, ale także stężeniem składników aktywnych. Dokonując zakupu powinniśmy być więc zorientowani, który olejek będzie odpowiedni dla nas. Do codziennego stosowania i suplementacji poleca się olejek konopny 5 procent. Stosuje się go codziennie, aplikując dwie krople pod język. Po aplikacji olejek należy przytrzymać pod językiem i dopiero połknąć. Aby wybrać odpowiedni olejek powinniśmy zwrócić uwagę również na producenta. Ci polecani mogą poszczycić się produktami, które mają odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość produkowanych przez nich olejków. Warto również wiedzieć, gdzie takie olejki powinniśmy kupować. Polecane są przede wszystkim apteki i sklepy internetowe specjalizujące się w dystrybucji produktów konopnych. Na ich stronach znajdziemy olejki różnych producentów, a także z różnych półek cenowych, dzięki czemu łatwo będzie nam znaleźć odpowiednie dla nas.

Działanie olejku konopnego zawierającego pięć procent kannabidioli jest naprawdę szerokie. Przede wszystkim olejek taki działa uspokajająco, a także ułatwia zasypianie. Polecany jest więc osobom borykającym się z przewlekłym stresem, napięciowymi bólami głowy, a także z bezsennością na tle nerwowym oraz kołataniem serca.