You are currently viewing Otwarłem własny serwis telefonów w Warszawie

Otwarłem własny serwis telefonów w Warszawie

Odkąd tylko pojawiły się w naszym kraju pierwsze telefony komórkowe to zacząłem się nimi pasjonować na dobre. Możliwość rozmów na odległość fascynowała mnie dokładnie tak samo jak płytki i układy scalone w rozłożonym na drobne części telefonie. Pamiętam jak dzisiaj, że jednymi z pierwszych telefonów były te wyprodukowane przez markę Samsung. Rozmiarami przypominały one cegły, ale to właśnie wtedy postawiłem pierwsze kroki do branży, w której działam do dziś.

Telefony Samsunga serwisuję osobiście

serwis telefonów Samsung WarszawaKilka lat po tym jak telefonia komórkowa zaczęła u nas funkcjonować na dobre, postanowiłem otworzyć własny punkt serwisowy w jednej z dzielnic Warszawy. Tam było najłatwiej zacząć, bo czynsze za wynajem lokalu pozwoliły mi w ogóle pomyśleć o własnym biznesie. W każdym razie mój serwis telefonów jest obecny w tym samym miejscu aż do dzisiaj. Jak zaczynałem to wszystkie telefony naprawiałem sam. I muszę przyznać, że potrafiłem naprawiać takie rzeczy, o których pojęcia nie mieli nawet w autoryzowanych serwisach. Były to jednak inne czasy, w których te telefony miały jeszcze jakąś wartość poza materialną dla ich właścicieli. Dzisiaj mogę powiedzieć, że prowadzę najbardziej znany serwis telefonów Samsung Warszawa w całym mieście. Znają mnie tutaj wszyscy, bo mam swoją renomę. Klienci z telefonami do naprawy przyjeżdżają do mnie z oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów miast. Widzę, że ludzie nadal naprawiają swoje telefony, ale rodzaje naprawianych usterek są właściwie tylko dwa. Jest to zazwyczaj rozbity ekran albo po prostu jakieś błędy z oprogramowaniem. Dla mnie to są drobnostki, więc naprawa takich rzeczy trwa dosłownie krótką chwilę. Tajemnicą poliszynela jest to, że telefony do naprawy przysyłają do mnie autoryzowane serwisy wielu różnych producentów. To świadczy tylko o tym, że w branży znają mnie wszyscy.

Na swoją obecną reputację w branży serwisowania telefonów komórkowych pracowałem wiele długich lat. Kosztowało mnie to wiele zniszczonych telefonów. Na szczęście na początku moi znajomi dawali mi do naprawy swoje telefony. To były takie czasy, w których telefonu nie dostawało się co dwa lata. Więc jak się kupiło porządny telefon to chciało się go mieć jak najdłużej. Dzisiaj wszystko co się wiąże z naprawianiem telefonów znacząco potaniało z korzyścią dla klientów.