You are currently viewing Oświetlenie LED do montażu powierzchniowego

Oświetlenie LED do montażu powierzchniowego

Oprócz innych płaskich paneli o unikalnym kształcie większość producentów oświetlenia produkuje standardowe płaskie panele 1×4, 2×2 i 2×4, dzięki czemu można je stosować w sufitach podwieszanych. Te płaskie panele LED można również zamontować bezpośrednio na suficie z płyt kartonowo-gipsowych, zwiększając możliwe obszary i pomieszczenia, w których będziesz można z nich korzystać.

Panel świateł LED

panele led natynkoweKwadratowe panele LED to dobrze zaprojektowane do nowych zastosowań budowlanych lub modernizacji istniejących opraw, szeroko stosowanych w oświetleniu kuchni, biura, restauracji, muzeum, mieszkania i szkoły. Małe oświetlenie LED do montażu powierzchniowego jest specjalnie zaprojektowane, dzięki czemu można szybko i łatwo zamontować w puszkach przyłączeniowych lub wpuszczonych opcjonalnie. Małe płaskie diody LED tworzą niedrogie, dobrze zaprojektowane i energooszczędne małe panelowe oprawy oświetleniowe LED do montażu powierzchniowego. Różnorodne opcjonalne instalacje i rozmiary mogą uprościć wszystkie projekty. Płaskie panele led natynkowe należy wziąć pod uwagę przy każdym zastosowaniu, w którym użylibyśmy tradycyjnej świetlówki fluorescencyjnej. Dla tych, którzy szukają sufitowych lamp sufitowych LED, również pasują do tej kategorii, ponieważ większość jest również zaprojektowana tak, aby pasowały do ​​sufitów sufitowych powszechnie stosowanych w większości biur. W skrócie, te płaskie diody LED zmienią wiele rzeczy w branży. Dużą różnicą między płaskim panelem a trofferem jest głębokość urządzenia. Płaskie panele LED zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były o wiele bardziej energooszczędne zamiennikiem fluorescencyjnych trofferów, zapewniając lepszą moc strumienia świetlnego przy mniejszej mocy, a także dłużej. Płaskie panele LED mogą trwać do 50 000 godzin lub ponad dziewięć lat regularnego użytkowania. Mogą być instalowane za pomocą sufitów podwieszanych, montowane na powierzchni lub podwieszane, a nawet montowane równo z sufitem. Płaskie panele są również kompatybilne z włącznikami 0-10 V i akcesoriami, takimi jak zestawy montażowe i czujniki ruchu. Dystrybutorzy oferują również sterowniki awaryjne, jako rezerwowe na wypadek awarii zasilania i potrzebnej do 90 minut pracy.

Oświetlenie krawędziowe LED do montażu powierzchniowego to cienkie lampy sufitowe LED, które doskonale zastępują świetlówki lub żarówki. Oświetlenie krawędziowe lepiej rozprasza światło i minimalizuje ciemne plamy i odblaski. Oprawy LED do montażu podtynkowego są instalowane w puszce przyłączeniowej i mogą z łatwością zakrywać otwory w suficie utworzone przez wpuszczone światła.