You are currently viewing Ochronna folia ppf na auto

Ochronna folia ppf na auto

Z pewnością żaden właściciel samochodu nie chciałby co roku ponosić kosztów z tytułu naprawiania powłoki lakierniczej, ponieważ są to dość drogie usługi. Im więcej uszkodzeń na karoserii, tym niższa wartość rynkowa pojazdu.

Ile kosztuje wykonanie folii ppf na samochodzie?

folia ppf na autoW trakcie jazdy samochodem, drobinki pyłu i piachu, uderzają w karoserię z dużą prędkością, przez co pozostawiają po sobie mikrouszkodzenia. Podobnie jest w trakcie parkowanie koło żywopłotu, który jeszcze bardziej może uszkodzić lakier, przez co konieczne będzie ich maskowanie. Wiele osób regularnie poleruje i nabłyszcza lakier, aby zmniejszyć widoczność zarysowań, jednak ich nie likwidują całkowicie. Ich pojawianie się jest zupełnie normalne, dlatego jedyne co można zrobić, to ją skutecznie zabezpieczyć. Najlepszym na to sposobem jest folia ppf na auto, którą nakładają specjaliści z salonów auto detailingowych. Jest t specjalny rodzaj folii, który posiada właściwości samonaprawcze pod wpływem ciepła. Jeżeli pojawią się na niej rysy, to pod wpływem działania na przykład słońca, zostaną samoczynnie usunięte, ponieważ folia się może kurczyć. Ponadto doskonale zabezpiecza lakier przed zarysowaniami, przetarciami czy zmianą koloru pod wpływem promieniowania słonecznego. Spośród wszystkich usług auto detailingowych, folie ochronne ppf są jednymi z najskuteczniejszych. To także nieinwazyjna metoda na zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniami, które mogą powstawać każdego dnia w trakcie użytkowania samochodu.

Jeżeli chodzi o cenę nałożenia na samochód folii zabezpieczające ppf, to przeważnie zaczyna się ona od około tysiąca dwustu złotych. Jednakże ostateczna wartość usługi zależy od tego czy chcemy całe auto zabezpieczyć, czy tylko jego poszczególne części.