You are currently viewing Nowoczesne słupki parkingowe

Nowoczesne słupki parkingowe

 

Przestrzenie parkingowe na osiedlach mieszkalnych, w pobliżu ważnych instytucji państwowych, czy prywatnych, także w okolicach sklepów, wymagają odpowiedniej organizacji przestrzeni. Za pośrednictwem nowoczesnych elementów, przeznaczonych do tego rodzaju miejsc, możliwe jest stworzenie bardzo funkcjonalnego, a zarazem odpowiedniego odgrodzonego parkingu. Dzięki wysokiej jakości technologii, rozwiązania te są bardzo wygodne w obsłudze.

Zastosowanie dla słupków parkingowych

słupki parkingowe na pilotaWszelkiego rodzaju przestrzenie, gdzie zachodzi potrzeba wytyczenia sfer prywatnych, z jednoczesnym zachowaniem możliwości wjazdu do sfery upoważnionym do tego pojazdom, wymaga zastosowania konkretnych rozwiązań, które usprawniają funkcjonowanie tego rodzaju miejsc. Bardzo powszechne jest wykorzystanie szlabanów, jednak ich funkcjonalność jest dość ograniczona i sprowadza się do ustawienia w bramie wjazdowej. Bardzo praktyczne, funkcjonalne, wygodne w użyciu i jednocześnie posiadające możliwość wszechstronnego zastosowania są słupki parkingowe na pilota. Poprzez sposób swoje działania jest to doskonałe rozwiązanie, dedykowane różnego rodzaju przestrzeniom parkingowym. Tak samo przy okazji budynków biurowych, czy przestrzeni parkingowej, bezpośrednio przynależącej do osiedla mieszkaniowego, świetnie sprawdza się urządzenie, które umożliwia odgrodzenie miejsc, wytyczenie konkretnych stref, a nawet pozwala na zablokowaniem wjazdu, a możliwość usunięcia blokady odbywa się za pośrednictwem pilota. Producenci tego rodzaju elementów dokładają wszelkich starań, aby ich rozwiązania były wytrzymałe, funkcjonalne i posiadały wszechstronne zastosowanie. Dzięki temu popularność tego produktu rośnie i stanowi alternatywę dla wielu rozwiązań, dotychczas wykorzystywanych, jak blokady parkingowe na kluczyk.

Także deweloperzy, którym zależy na stworzeniu funkcjonalnego osiedla lub architekci odpowiedzialni za wykonanie projektu, uwzględniają te elementy na planie. Automatyczne elementy są coraz popularniejsze i stanowią bardzo funkcjonalny typ blokady. Wykonane z wytrzymałych, odpornych na warunki pogodowe materiałów, są również wytrzymałe na uderzenia. Odpowiedni montaż zapewnia im pewne i stabilne osadzenie w gruncie, co chroni je przed wyrwaniem w przypadku ewentualnego uderzenia przez samochód.