You are currently viewing Nowoczesne liczniki z serii Edge

Nowoczesne liczniki z serii Edge

O jakości sprzętu Garmina nie trzeba było przekonywać nikogo, a najlepszym argumentem, świadczącym o poziomie producenta był fakt, iż owa firma była niemal wyłącznym producentem wyposażenia nawigacyjnego w samolotach pasażerskich i transportowych. Urządzenia nawigacyjne i sportowe od Garmina są równie zaawansowane i trwałe, dlatego też często korzystamy z nich poza pracą, znając dobrze jakość firmy i możliwości sprzętu.

Wielofunkcyjne liczniki rowerowe od Garmina

garmin edgeWielu kolegów uprawiających jazdę rowerową bardzo rekomenduje liczniki rowerowe Garmina, zwłaszcza za ich wielozadaniowość. Spośród wszystkich polecanych modeli, najczęściej wymieniają serię liczników Garmin Edge, urządzeń bardzo zaawansowanych i nowoczesnych, aczkolwiek bardzo prostych i intuicyjnych. Liczniki mogą bowiem służyć do mierzenia przejechanej odległości oraz prędkości, zarówno poprzez fizyczny pomiar obrotów koła rowerowego jak również dzięki lokalizatorowi satelitarnemu, aczkolwiek ich funkcje nie ograniczają się wyłącznie do pomiarów i zapisu trasy jazdy. Najlepsze i najnowsze liczniki nie różnią się funkcjonalnością od wielu zegarków sportowych, posiadając wiele podobnych funkcji. Mogą one z powodzeniem zastępować również nawigacje satelitarne w rowerach i motocyklach, oraz łączyć się za pomocą sieci bezprzewodowej ze sportowymi zegarkami i urządzeniami, oraz komputerami stacjonarnymi w celu wymiany danych. Liczniki w serii Edge różnią się między sobą przede wszystkim wytrzymałością i budową obudowy zewnętrznej. Mimo iż każde urządzenie serii należy do najbardziej niezawodnych liczników elektronicznych, są w niej również urządzenia przeznaczone specjalnie dla entuzjastów jazdy ekstremalnej, posiadające wzmocnione, antywstrząsowe obudowy oraz uszczelnienie chroniące przed zalaniem czy zawilgoceniem.

Te liczniki wykorzystywane są przede wszystkim przez rowerzystów uczestniczących w konkurencjach terenowych w najtrudniejszych warunkach, i sprawdzają się świetnie w dowolnej roli jakiej potrzebuje dany użytkownik. Dzięki możliwości łatwego łączenia urządzeń siecią bezprzewodową, oraz dużej kompatybilności, są one również bardzo dobrym dodatkiem do wyposażenia każdego sportowca, zarówno amatorskiego entuzjasty wysiłku fizycznego jak i zawodowego rowerzysty.