You are currently viewing Niedrogi zakład pogrzebowy z Warszawy

Niedrogi zakład pogrzebowy z Warszawy

Pilnie poszukuję możliwie najtańszego zakładu pogrzebowego z Warszawy. Wczoraj zmarł mój wujek i chce pomóc ciotce w załatwianiu spraw pogrzebowych, bo ona jest w fatalnym stanie psychicznym. Ciocia nie ma żadnych oszczędności, dlatego zasiłek pogrzebowy musi wystarczyć na pokrycie kosztów pogrzebu. Niestety, ale ja też nie mam możliwości pożyczenia cioci pieniędzy, bo niedawno straciłam pracę.

Profesjonalne i polecane usługi pogrzebowe 

najlepszy tani zakład pogrzebowy w warszawieWejdę teraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam najtańszego zakładu pogrzebowego. Wujek chciał zostać skremowany, dlatego muszę to uwzględnić. Jak się okazuje, koszt kremacji zwłok oscyluje w granicy czterystu złotych, a do tego dochodzi zakup urny, czyli kolejne dwieście pięćdziesiąt złotych. Taki najlepszy tani zakład pogrzebowy w Warszawie znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Przeczytałam na forum internetowym, że klienci są zachwyceni jakością usług tego zakładu. Zadzwoniłam pod wskazany numer kontaktowy i umówiłam się z właścicielem firmy na podpisanie umowy. Oczywiście, będę musiała przyjść na spotkanie z ciocią, bo to ona jest zleceniodawcą. Rozmawiałam z właścicielem zakładu ponad pół godziny i udało mi się wstępnie ustalić kilka spraw. Na pewno, zależy nam na tym, aby wujek był pochowany w trumnie sosnowej, a nie plastykowej. Zamówimy też fotografa i księdza. Zakład pogrzebowy wykazał się pełnym profesjonalizmem, bo obiecał, że na cmentarzu odbędzie się już tradycyjny pochówek z orkiestrą gratis. Normalnie, musielibyśmy zapłacić za orkiestrę dodatkowe dwieście złotych. Jeśli chodzi o wieńce, to zamówiłam cztery oraz piętnaście żałobnych zniczy. Wybrałam czarna urnę z marmuru, która prezentuje się bardzo elegancko i na pewno wujek byłby nią zachwycony.

Jutro wybieram się na spotkanie z właścicielem tego zakładu pogrzebowego. Będę musiała iść z ciocią, bo to ona podpisuje umowę z zakładem. Jeśli chodzi o całkowity koszt usług pogrzebowych, to wyniesie on trzy tysiące dziewięćset złotych. Jutro będziemy musieli wpłacić zaliczkę w wysokości tysiąca złotych. Nie mam takiej kwoty, więc będę musiała pożyczyć te pieniądze od brata, któremu nieźle się powodzi. Mam tylko nadzieję, że ciocia będzie jutro w stanie stać z łóżka, bo bez niej niczego sama nie załatwię.