You are currently viewing Najlepsze słuchawki dla aktywnych

Najlepsze słuchawki dla aktywnych

Mam dwie pasje. Jedną z nich jest sport, a drugą muzyka. Kocham biegać, ćwiczyć na siłowni, lubię także sporty zimowe, czy pływanie. W zasadzie każda forma aktywnego spędzania czasu mi odpowiada. Co do muzyki to może nie śpiewam dobrze ani nie gram na żadnym instrumencie, ale nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki, lubię także tańczyć. Łączenie tych dwóch pasji nie było łatwe.

Zakup polecanych słuchawek

praktyczne słuchawki do bieganiaĆwicząc w domu jogę czy pilates mogłam sobie puścić muzykę z komputera, jednak już jak jeździłam na rowerku stacjonarnym to musiałam bardzo pogłaśniać muzykę, co przeszkadzało moim współlokatorom. Próbowałam biegać w słuchawkach, czy trenować na siłowni. Ale to było zawracanie głowy. Słuchawki stale mi wypadały z uszu, a jakość dźwięku też nie była najlepsza. Próbowałam jakoś zakładać jedną słuchawkę kabelkiem za szyją, czy wsadzać je pod koszulkę, ale efekt był ten sam. Słuchawki przy byle jakim ruchu wypadalny, a ja się tylko denerwowałam, więc w końcu zrezygnowałam z zabierania muzyki na trening. Przez przypadek trafiłam jednak w sieci na ranking słuchawek dla osób aktywnych. Było tam dziesięć różnych propozycji, ale jedne praktyczne słuchawki do biegania były szczególnie polecane. Miały mieć nie tylko doskonały kształt, który sprawia, że nigdy nie wypadną, ale także zapewniły wysoką jakość dźwięku oraz nie kosztowały fortuny. Postanowiłam przyjrzeć się im bardziej i znalazłam różne sklepy jakie je oferowały. Faktycznie, w ocenach wszyscy się nimi zachwycali. Można było je kupić w różnych kolorach, a ja wybrałam niebieskie bo to mój ulubiony kolor. Słuchawki zamówiłam w sklepie, który oferował najszybszą dostawę i najniższe ceny. Nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie przetestuję te wspaniałe słuchawki dla aktywnych. Byłam miło zaskoczona obsługą sklepu oraz ich fachową pomocą. Pracownicy naprawdę znali się na rzeczy i wiedzieli co doradzić.

Słuchawki faktycznie były wspaniałe. Nie spadał mi ani na siłowni, ani podczas biegania. Dobrze wyglądały, nie psuły się. Słuchać było wszystkie basy i nie musiałam kombinować z ustawieniami sprzętu, by jakość muzyki była lepsza. Cieszę się, że ttrafiłam na ten artykuł i zdecydowałam się przetestować jeszcze jedne słuchawki. Dzięki temu mogę łączyć ze sobą sport i muzykę jednocześnie.