You are currently viewing Nad morze z dziećmi

Nad morze z dziećmi

Ludzie co do zasady dzielą się na tych, którzy spędzają wakacje na leżaku i takich, którzy wolą aktywnie spędzać czas i dużo zwiedzać. Ta druga opcja jest często trudna do wykonania, jeśli planujemy wakacje z dziećmi. Warto więc zatem spędzić urlop polskim morzem. Większość popularnych miejscowości ma dużo do zaoferowania dla dzieci, dzięki czemu i rodzice znajdą chwilę odpoczynku i wytchnienia.

Rodzinne wakacje nad polskim morzem

wakacje z dziećmi nad morzemSpędzanie urlopu nad morzem ma swoje zalety. Ja zdecydowanie należę do tych, którzy wolą wędrówkę po górach, natomiast jeśli mam jechać z dziećmi to wyżej jak Gubałówka w Zakopanem nie zajdę. Dlatego na rodzinne wakacje z dziećmi nad morzem są dla nas idealnym rozwiązaniem. Im więcej turystów, tym więcej ciekawych atrakcji i wydarzeń. Zatem ja stawiam na komercyjne miejscowości nad polskim morzem. Nasz ostatni urlop spędziliśmy we Władysławowie. Plaże rzeczywiście są bardzo zatłoczone, a od parawanów może rozboleć głowa. Natomiast jest wiele innych atrakcji, które dodają tej miejscowości uroku. W centrum miasta, niedaleko stacji PKP znajduje się stacjonarne wesołe miasteczko. Ceny, jak na miasto turystyczne są bardzo przystępne, atrakcji całkiem sporo, a radość dzieci jest bezcenna. Jeśli nasz wypoczynek zakłóci deszczowa pogoda możemy się wybrać do oddalonego o około dwadzieścia kilometrów aquaparku z rekinami. Ponadto z Władysławowa jeździ bardzo dużo pociągów na hel, gdzie zastaniemy fokarium i przepiękne widoki. 

Przysłowie mówi „cudze chwalicie, swego nie znacie” i jest to zdecydowanie prawda. W Polsce jest wiele miejscowości, które swoim urokiem potrafią wstrzymać dech w piersi. Zanim zdecydujemy się na konkretne miejsce, warto dokładnie przeanalizować kilka miejscowości. W zależności od tego co nami kieruje podczas wyboru celu wycieczki, w internecie znajdziemy mnóstwo poradników ułatwiających nam decyzję.