You are currently viewing Montaż nowego zlewozmywaka był prosty

Montaż nowego zlewozmywaka był prosty

Jestem w trakcie remontu. Przygotowuję projekt bo zawsze podobało mi się urządzanie wnętrz. Zajmuję się tym dodatkowo. Pomagam znajomym, rodzinie czy w swoim mieszkaniu mogę zaszaleć decydując jak będzie wyglądać. Zdecydowałam się na remont w mieszkaniu bo chciałam coś w nim zmienić. Postanowiłam zacząć od łazienki. Kiedy wprowadzałam się do tego mieszkania, nie musiałam nic w nim zmieniać. Było świeżo po remoncie a styl, który był wykorzystany odpowiadał mi. Parę lat minęło i stwierdziłam, że nadszedł czas. Miałam ekipę budowlaną, z którą jakiś czas temu współpracowałam przy remoncie salonu. Świetnie się panowie spisywali.

Zdecydowałam się na stalowy zlewozmywak

zlewozmywaki podwieszane staloweByłam zadowolona z ich pracy dlatego wiedziała, że przy remoncie łazienki będzie tak samo. Będąc w sklepie budowlanym wybrałam odpowiednie kafelki. Zdecydowałam się na duże jasne bo optycznie powiększą moją małą przestrzeń. Moja łazienka jest mała ale są sposoby żeby ją optycznie powiększyć i ja na pewno to wykorzystam. W sklepie spodobały mi się także zlewozmywaki podwieszane stalowe. Można było je kupić w różnych rozmiarach. Ja zdecydowałam się dobrać odpowiedni zlewozmywak, który będzie pasował do szafki umywalkowej, która mi się spodobała. Jest ona idealna ze względu na fakt, że pasuje mi do przestrzeni pomiędzy prysznicem a ścianą. Zlewozmywak był solidnie wykonany. Rozmawiałam ze sprzedawcą i na prawdę mi go polecał. Sprawdziłam, że został wyprodukowany przez znaną firmę, która cieszy się dużym zainteresowaniem i ma wiele pozytywnych opinii. Zlewozmywaki podwieszane stalowe są wytrzymałe i można je łatwo czyścić. Nie trzeba do tego używać mocnych detergentów. Wystarczy wilgotna ściereczka i normalny płyn do czyszczenia.

Sprzedawca wspominał, że też ma w domu u siebie taki zlewozmywak i nie zamieniłby go na inny rodzaj. W łazience używa się różne kosmetyki i czas na niektórych zlewach zostaje osad z mydła czy innych rzeczy i ciężko czasem jest do wyczyścić. Zlew stalowy ma tą zaletę, że ładnie się prezentuje pomimo swoich lat dlatego ostatecznie się na niego zdecydowałam. Wszystkie niezbędne rzeczy zamówiłam z dostawą do mojego mieszkania. Zmówiona przeze mnie ekipa remontowa sprawnie wykonała wszystkie prace. W ciągu tygodnia uwinęli się z remontem a montaż zlewozmywaka nie był dla nich trudny.