You are currently viewing Mocna taśma klejąca

Mocna taśma klejąca

W sklepach papierniczych znajdziemy mnóstwo produktów, które przydadzą się w domu, szkole czy w biurze. Są to przede wszystkim ołówki, zeszyty, długopisy czy kleje, których nigdy za wiele. Jednakże bardzo przydatne są także taśmy samoprzylepne.

Do czego nadają się taśmy klejące?

taśma klejąca do pakowaniaBez względu czy mamy dziecko w wieku szkolnym, zarządzamy pracą w biurze, prowadzimy firmę kurierską czy pracujemy w sklepie internetowym, to taśmy samoprzylepne będą niezbędne. Świetnie się sprawdzają do pakowania paczek o dowolnej wielkości, prezentów, podartych dokumentów czy wykonywania prac plastycznych. Taśma klejąca do pakowania jest dostępne w kilku wariantach, w zależności od zastosowanego kleju. Najpopularniejsze są taśmy akrylowe, które sprawdzają się do zaklejania lekkich kartonów, kopert czy użytku szkolnego. Kolejnym rodzajem są taśmy na kleju kauczukowo – syntetycznym, który jest odporny na działanie niskich temperatur, zatem doskonale się sprawdzi w mrożonkach oraz taśmy z klejem solventowym, który jest maksymalnie odporny na wszelkie czynniki atmosferyczne. Nowością są taśmy do pakowania z klejem z naturalnego kauczuku, które charakteryzują się największą wytrzymałością i odpornością na zerwania, dlatego sprawdzą się nawet w najcięższych paczkach. Jest ona odporna na działanie wilgoci oraz szerokiego zakresu temperatur. Dostępne w sprzedaży taśmy mogą być transparentne, szare lub w dowolnych kolorach. Dodatkowo można na nich wykonać indywidualną grafikę w formie loga lub nadruk.

Taśmy, którymi zaklejamy paczki czy listy, mogą być tanią powierzchnią reklamową. Zamówienie taśmy pakownej z nadrukiem jest droższe od zwykłej o zaledwie kilkadziesiąt groszy, więc nie będzie to zbyt duże obciążenie dla budżetu, a na pewno się przydadzą.