You are currently viewing Metoda na reklamę

Metoda na reklamę

 

Twoja firma chce zrobić sobie reklamę ale wykorzystałeś już podstawowe metody, które przyszły Ci do głowy, lecz ciągle Ci mało i szukasz dodatkowych pomysłów i inspiracji ? Jest pewnie wiele rzeczy o których nie pomyślałeś a mogą być przydatne a za razem będzie to trafiony sposób na reklamę firmy nie tylko z logo, ale również wymyślonym przez nas napisem.

Reklamowa wypukła naklejka

naklejki wypukłeNasze logo możemy umieszczać na różnych produktach i tym samym robić sobie reklamę naszej firmy. Mogą to być jakieś darmowe gadżety dodawane przez zakupów naszych klientów bądź dla osób, które być może jeszcze nas nie poznały. Dobrym rozwiązaniem są naklejki wypukłe z umieszczonym i widocznym logo naszej firmy. Takie naklejki można naklejać w różne miejsca, lecz można z nich wykonać również breloki do kluczy. Sprawi to, że nasz klient będzie miał nasze logo często przy sobie a być może zrobi tym nam reklamę w śród ludzi, z którymi będzie miał kontakt. Wyjątkowe naklejki wypukłe drukowane są w pełnej kolorystyce co sprawia, że są widoczne i przyjemne dla oka. Naklejki bardzo często są z żywicą a ich najgrubszy punkt często ma wymiary od 1,5 mm do 2mm. Jeżeli chcemy by firma wydrukowała nam nasze logo musimy zamówić zazwyczaj minimum 50 sztuk, ponieważ nie opłaca się robić mniejszej ilości. Wystarczy, że do firmy zajmującej się produkcją takich naklejek, wyślemy logo naszej firmy, które będziemy chcieli wykorzystać. Firma wzorując się na naszym projekcie wykona dla nas takie naklejki.

Naklejki wypukłe stanowią świetna metodę na reklamę naszej firmy. Możemy je wykorzystać jako bryloki do kluczy itp. Firma do wykonania zlecenia na naklejki będzie potrzebowała od nas jedynie projektu. Naklejki można wykonać w dowolnym kształcie nawet w kształcie literki.