You are currently viewing Leasing dla firm

Leasing dla firm

 

W dzisiejszych czasach niestety nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na zakup nowego wyposażenia dla firmy w postaci samochodów, maszyn, czy też urządzeń. Wiąże się to z innymi kosztami, które w pierwszej kolejności należy pokryć, jak również z inwestycjami. Wówczas przedsiębiorca ma możliwość skorzystania z finansowania na zaopatrzenie firmy.

Samochód firmowy w leasingu

samochód dla firmy leasing katowiceLeasing to jedna z wielu form finansowania pojazdów firmowych, którymi posługują się pracownicy, podczas wykonywania obowiązków służbowych. Pracownicy zatrudnieni na stanowisku kierowcy, czy też przedstawiciela handlowego, aby móc pracować oraz wykonywać obowiązki służbowe w sposób szybki oraz efektywny, muszą mieć zapewnione narzędzia pracy, w postaci laptopa, telefonu komórkowego, oraz samochodu. Samochód bez wątpienia jest najbardziej kosztownym wydatkiem, który należy pokryć, dlatego właśnie w przypadku gdy w firmie zatrudnionych jest kilka osób na tego rodzaju stanowisko, przedsiębiorca nie zawsze może nabyć pojazd za gotówkę. Samochód dla firmy leasing Katowice, to jedna z wielu form dogodnego oraz korzystnego finansowania pojazdów, opierająca się na sprzedaży ratalnej. Leasingobiorca zobowiązuje się przy podpisaniu umowy do uiszczenia wpłaty początkowej, w wysokości kilkunastu procent wartości netto pojazdu, jak również do comiesięcznego opłacania rat leasingowych o stałej i niezmiennej wysokości.

Po zakończeniu umowy leasingowej, która trwa od dwóch do ośmiu lat, możliwe jest nabycie samochodu na własność, po uiszczeniu opłaty końcowej, nazywanej także kwotą wykupu. Wówczas stajemy się prawnie właścicielami samochodu, oraz zostaje on przerejestrowany na nasze nazwisko. Wówczas nie musimy martwić się ograniczeniami, gdyż jest to nasz samochód.