You are currently viewing Kupno zestawów markowych whisky

Kupno zestawów markowych whisky

Whisky staje się coraz bardziej popularnym alkoholem w naszym kraju, wypierając tym samym bardziej tradycyjne trunki (na przykład wódkę). Wiele osób zaczyna interesować się tego typu alkoholami, co przekłada się na większą sprzedaż wielu marek whisky. Dlatego wiele osób może zdecydować się na zakup specjalnie przygotowanych zestawów whisky.

Na jaką okazję kupić zestaw whisky?

zestawy whiskySpecjalistyczne sklepy z whisky przygotowują wiele zestawów, które mogą idealnie nadawać się na prezent. Zestawy whisky zawierają więc markowe whisky typu blended lub single malt. Wiele z z nich jest umieszczanych w specjalnych pudełkach kartonowo-drewnianych, na których jest widoczne logo marki whisky, która znajduje się w środku. W wielu wypadkach możemy zakupić zestaw, który będzie zawierał nie tylko butelki pół litrowe lub litrowe. Wiele tego typu zestawów prezentowych posiada także wysokiej jakości szklanki, z których możemy pić whisky. Możemy je spożywać czystą, z lodem lub z colą. Duża część zestawów upominkowych oferowanych w specjalistycznych sklepach z whisky może zawierać także małe buteleczki z alkoholem, które mogą być przeznaczone przede wszystkim do degustacji danej marki whisky. Wiele zestawów zawiera whisky jednej marki, jednak spotkamy także zestawy prezentowe, które mogą być idealnym wyborem dla osoby, która chce spróbować różnych marek whisky. Dlatego w wielu z nich znajdziemy na przykład trzy różne marki trunku.

Oprócz samych butelek i szklanek w ładnym opakowaniu, producenci whisky mogą raczyć nas także wszelkimi upominkami lub akcesoriami. Dlatego w wielu zestawach znajdziemy kości do schładzania whisky, lub takie prezenty jak szachy z naniesionym logiem danej destylarni. W zestawach mogą znajdować się także specjalnie sporządzone dedykacje.