You are currently viewing Kupno dobrej kawy

Kupno dobrej kawy

Muszę przyznać, że do tej pory piłem zwykłą kawę rozpuszczalną, którą można było znaleźć w pierwszym lepszym sklepie spożywczym. Ostatnio jednak spotkałem się ze swoim znajomym, który słynie z tego, że jest kawoszem. Polecił mi on zakup porządnej włoskiej kawy w ziarnach, dając mi swoje słowo, że ta przypadnie mi do gustu i zmieni ona moje postrzeganie picia kawy, dodając nowych doznań.

Zakup porządnej kawy w ziarnach

kawy włoskie ziarnisteBardzo lubię spotykać się ze swoimi znajomymi, z którymi kontakt jakiś czas temu urwał. Lubię dowiadywać się co u nich i mieć poczucie, że dbam o starych znajomych. Mój kolega jest wielkim fanem kawy, o czym już wiedziałem od dawna. Nie spodziewałem się jednak, że podczas naszego spotkania jednym z głównych tematów będzie kawa. Kacper bowiem zaczął o niej niezwykle ciekawie opowiadać, czuć było, że ma bardzo dużą wiedzę na ten temat. Poprosiłem go więc o poradę, jaką kawę mógłbym zacząć pić, ponieważ do tej pory piłem zwykłą kawę rozpuszczalną. Polecił mi on dobre kawy włoskie ziarniste, wymieniając przy tej okazji kilka marek. Od razu je sobie zapisałem, żeby po spotkaniu zbadać ten temat w Internecie. Kacper bardzo zachęcał mnie do zmiany swojego nawyku, a ja byłem otwarty na nowe doznania smakowe. Dlatego też już w domu zerknąłem na polecany sklep internetowy z kawami, by znaleźć w nich kawkę polecaną przez kolegę. Nie wahając się, po prostu ją kupiłem.

Teraz muszę przyznać, że na tyle przyzwyczaiłem się do picia włoskiej kawy, że inna mi już nie smakuje. Jestem więc niezwykle zadowolony ze zmiany. Ostatnio nawet bardzo podziękowałem swojemu znajomemu Kacprowi za to, że polecił mi tak dobrą kawę. Muszę przyznać, że moje życie pod tym względem zmieniło się na naprawdę bardzo duży plus. Włoska kawa jest naprawdę pyszna!