You are currently viewing Które busy są niedrogie?

Które busy są niedrogie?

 

To, co charakteryzuje ofertę prywatnych przewoźników, to fakt, że kursy na międzynarodowych trasach realizują z wykorzystaniem busów, a nie autobusów. To efekt wyjścia naprzeciw oczekiwaniom podróżnych, którzy chcą szybkich przejazdów w rozsądnych cenach.

Najszybszy transfer do Belgii

busy do belgii końskieAutobusy są ciężkie i jednorazowo mogą przewozić nawet 150 pasażerów, co ma wpływ na fakt iż przepisy o ruchu drogowym mocno ograniczają maksymalną prędkość, z jaką mogą się poruszać. Ma to oczywiście wpływ na tempo jazdy, a co za tym idzie, na czas dojazdu do miejsca przeznaczenia. Dodajmy, że Holandia to nie Czechy czy Słowacja, do których można dotrzeć w kilka godzin, ale kraj bardzo odległy, gdzie podróż trwa nawet kilkanaście godzin. Natomiast, podany czas, dotyczy dojazdu autobusów, albowiem busy, z uwagi na brak ograniczeń prędkości, docierają do Belgii, nawet, w 9-10 godzin. Jak zatem widać, różnica w tempie dojazdu może sięgać nawet 3-4 godzin, co jest sporą oszczędnością czasu. Jeśli zainteresowały nas wygodne busy do Belgii Końskie to jedna z lokalizacji, w których się zatrzymują. Warto to podkreślić, ponieważ do niedawna, na mapie kursów prywatnych przewoźników, nie było naszego miasta. Natomiast, wraz z rozwijaniem się oferty i zwiększaniem się floty busów, również i Końskie znalazło się na niej, co z pewnością ucieszy wielu podróżnych, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z ich oferty.

Zapewne wielokrotnie podróżowaliśmy autokarem lub autobusem i pewnie nie zawsze byliśmy usatysfakcjonowani kursem z uwagi na brak nawet tak podstawowego wyposażenia, jak WC, czy wi-fi. Na szczęście, w busach prywatnych przewoźnikach nie mamy do czynienia z takimi niedogodnościami, więc trudno się dziwić iż ta oferta zyskuje na popularności.