You are currently viewing Kto w Krakowie wykona pomiary elektryczne?

Kto w Krakowie wykona pomiary elektryczne?

Prowadzę własny biznes od wielu lat. Muszę przyznać, że mam dużo na głowie, ale staram się nad wszystkim zapanować sam. Ostatnio zauważyłem w dokumentacji technicznej budynku, że od ponad roku nie zleciłem wykonania pomiarów elektrycznych. Ponieważ w budynkach gospodarczych takie pomiary należy wykonywać obligatoryjnie raz do roku, musiałem szybko naprawić to niedopatrzenie. Nie chciałem płacić kar, gdyby ktoś zauważył mój błąd. Poza tym zależało mi na bezpieczeństwie.

Zleciłem wykonanie pomiarów elektrycznych

pomiary elektryczne krakówMiałem znajomego elektryka, który kiedyś wykonywał pomiary elektryczne u mnie w domu. W lokalach mieszkalnych takie pomiary nie są obowiązkowe, ale zaleca się ich wykonanie co maksymalnie 10 lat. Zadzwoniłem do niego, ale akurat przebywał na wakacjach, a mnie zależało na czasie. Postanowiłem poszukać na internecie, kogoś kto zrobi pomiary elektryczne u mnie w firmie. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: pomiary elektryczne kraków, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu nazwisk i polecanych firm energetycznych, szybko udało mi się znaleźć kogoś profesjonalnego i polecanego przez klientów. Klienci pisali, że jest on niezwykle dokładny i skrupulatny. Najważniejsze dla mnie było to, że posiadał on wszelkie certyfikaty potwierdzające niezbędne kwalifikacje do wykonywania pomiarów elektrycznych. Od razu zadzwoniłem pod podany numer telefonu i umówiłem się z nim na wykonanie usługi. Na szczęście miał on bardzo szybkie terminy i już dzień później przyszedł on do mojej firmy, aby wykonać pomiary elektryczne. Pomiary elektryczne są badaniem stanu technicznego całej instalacja elektrycznej, właśnie dlatego tak ważne jest aby je regularnie wykonywać. Za ich pomocą można sprawdzić czy bezpieczniki działają prawidłowo i mają odpowiedni czas reakcji oraz czy okablowanie nie jest uszkodzone, a gniazdka są odpowiednio uziemione.

Zatrudniony przeze mnie elektryk bardzo szybko i sprawnie wykonał pomiary elektryczne. Już następnego dnia dostałem od niego podsumowanie oraz wyniki pomiarów. Na szczęście cała instalacja elektryczna u mnie w biurowcu działała poprawnie. To dla mnie ważne, ponieważ jest ona bardzo obciążona, gdyż w biurze mam dużo komputerów. Cieszę się, również z tego, że za wykonanie pomiarów zapłaciłem niską cenę.