You are currently viewing Krótkie skarpety dla kobiet

Krótkie skarpety dla kobiet

Od zawsze byłam fanką ekstrawaganckich stroi. Jak byłam młoda wiele osób mówiło mi, że nie mam gustu i nie potrafię dopasować do siebie ubrań. Z czasem jednak większość ludzi zrozumiało, że mam taki styl i tylko od czasu do czasu ktoś się dziwnie spojrzy na mnie na ulicy. Ostatnio zobaczyłam w sklepie różne wzorzyste skarpety. Były one co prawda w dziecięcych rozmiarach, ale mam to szczęście, że mam niewielką stopę i bez problemu mogę zakładać dziecięce skarpetki. 

Wzorzyste, ekstrawaganckie skarpety 

skarpetki damskie stopki we wzoryJednakże, w tym sklepie rozmiarówka nie była zbyt bogata i nie mogłam dostać nic na swoją stopę. Po powrocie do domu postanowiłam poszukać w internecie takich skarpet tylko, że damskich. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową skarpetki damskie stopki we wzory. Okazało się, że jest bardzo duży wybór takich skarpet i to różnych producentów. Wybrałam kilka ciekawych wzorów. Jedne były w kwiatki, inne w kropki i paski. Znalazłam też takie z kaczkami i innymi zwierzątkami. Zamówiłam całą gamę różnorodnych stopek i już zaczęłam myśleć do czego można by je założyć. Kilka dni później odebrałam z poczty przesyłkę ze skarpetkami. Rozpakowałam je od razu po przyjściu do domu. Były bardzo fajne. Założyłam je i bardzo ładnie prezentowały się na stopie. Nie zerknęłam na to przy zakupie, więc dopiero teraz sprawdziłam skład skarpetek. Były bawełniane i bardzo miękkie w dotyku. Podobały mi się. Od razu zaczęłam kombinować do czego można by je było założyć. Aby zaspokoić moją potrzebę ekstrawaganckich strojów wymyśliłam, że będę je nosiła do klapek. Przetestowałam je już następnego dnia. Były niezwykle wygodne w chodzeniu. Nie ocierały się o podeszły stóp. Paradoksalnie, wcale nie przeszkadzały w chodzeniu w klapkach. Przeciwnie, noga była w nich jakby odrobinę stabilniejsza i nie ślizgała się w bucie. 

Po praniu okazało się tez, że stopki są bardzo trwałe. Mimo prania w pralne w wysokiej temperaturze nic się nie stało z materiałem. Nadal był bardzo rozciągliwy i dopasowywał się do stopy. Zachęcona kupiłam na internecie jeszcze kilka par takich damskich skarpetek. Tym razem wybrałam wzorki koronkowe i bardziej stonowane kolory. Uważam, że szczególnie latem takie stopki są lepszym wyborem niż zwyczajne skarpetki. Są wygodniejsze i modne.