You are currently viewing Koce i pościel dla dzieci

Koce i pościel dla dzieci

 

Wyprawka dla niemowlaka przygotowywana jest już na kilka tygodni przed planowanym porodem. Zawiera ona zarówno ubranka jak i środki do codziennej pielęgnacji. So tego mama musi kupić łóżeczko i komplet pościeli oraz kocyk. Najlepszy koc i najbardziej popularny to kocyk minky. Przyjemna struktura kocyka sprawia, że dzieci go po prostu uwielbiają. Wiele polskich producentów szuje takie kocyki na zamówienie. Wtedy możemy sobie wybrać sami wzór oraz kolor.

Najlepszej jakości materiał minky

kocyki minkyKażdy rodzic dobrze wie, że wygoda swojego dziecka jest bardzo ważna. Zarówno podczas zabawy jak i snu. Dlatego z kompletowanie odpowiedniej pościeli do łóżeczka niemowlęcego jest niezwykle istotne. Pościel musi być zrobiona z najwyższej jakości bawełny. Zarówno poszewki jak i sam wkład muszą posiadać wszystkie atesty bezpieczeństwa. tylko taka będzie odpowiednia dla naszego małego niemowlaka. Bardzo popularne wśród mam są kocyki minky. Są one niezwykle miękkie i delikatne dla skóry dziecka. Ponadto wiele polskich firm szyje takie kocyki z najlepszej jakości materiałów. Podczas składania zamówienia możemy wybrać sobie kolor materiału minky oraz materiału, który ma być z drugiej strony kocyka lub kołderki. Dodatkowo zaletą takich kocyków jest to, że możemy zamówić je na zimę z grubszym wypełnieniem. Ciepła kołdra lub koc minky przyda się nie tylko do łóżeczka. Napewno podczas spacerów w jesienne lub nawet mroźne dni taki cieplejszy koc przyda się dla maluszka. Wszystkie pościele czy koce można prać i prasować. Natomiast jeśli prasujemy to tylko od strony materiału bawełnianego, a nie od strony materiału minky. Do kompletu oczywiście możemy zamówić poduszki oraz wiele innych akcesoriów. Najpopularniejsze to śpiworki do wózka, poduszki motylki oraz ochraniacze na szczebelki łóżeczka.

Chcąc zapewnić swojemu dziecku wygodę w dobrej jakości pościeli możemy zakupić pościel i kocyk minky. Posłużą nam one nie tylko w domu w łóżeczku ale także w wózku podczas spacerów. Odpowiednio pewne w środkach łagodnych przeznaczonych do prania rzeczy dziecięcych, posłużą naszym dzieciom bardzo długo. Szereg materiałów oraz kolorów jakie mamy dostępne u polskich producentów, spowodowało że tego typu pościel jest najczęściej wybieraną i lubianą przez wszystkie mamy.