You are currently viewing Kabiny baryczne na sprzedaż

Kabiny baryczne na sprzedaż

Jeżeli ktoś myśli, że kabiny baryczne są wynalazkiem dwudziestego pierwszego wieku, to są w błędzie, ponieważ pierwsze urządzenie, które było pierwowzorem dla późniejszych i też dzisiejszych modeli komór, powstało w siedemnastym wieku. Każde kolejne było lepsze, gdyż było skuteczniejsze i wydajniejsze. Dzisiejsze modele kabin hiperbarycznych są naszpikowane elektroniką, która pozwala na liczne działania, o których kiedyś można było pomarzyć.

Ile kosztuje kabina hiperbaryczna?

komora hiperbaryczna na sprzedażKabiny baryczne powstały w celu przeprowadzania w nich tlenoterapii, dlatego też musi ona być wyjątkowo szczelna. Dostęp do nich mają wszyscy zainteresowani, którzy ze względów zdrowotnych lub też profilaktycznych, chcą skorzystać z wszechstronnych właściwości jakie niesie ze sobą tlenoterapia. Na rynku znajdziemy kilka rodzajów komór hiperbarycznych, z czego najczęściej są spotykane komory jednomiejscowe, w których pacjenci mogą siedzieć lub leżeć w trakcie zabiegu. Dzięki temu zabieg odbywa się bez użycia maski tlenowej, co jest bardziej komfortowe dla pacjentów. Kolejnym rodzajem komory hiperbarycznej jest model wielomiejscowy, który jest w stanie pomieścić nawet kilkanaście osób. Jeżeli interesuje nas komora hiperbaryczna na sprzedaż, to na pewno ją znajdziemy w internecie. Przeważnie jej cena jest uzależniona od modelu i producenta. Za najtańsze, jednomiejscowe komory trzeba zapłacić około trzydzieści pięć – czterdzieści tysięcy złotych i też takie najczęściej można spotkać w prywatnych gabinetach lekarskich czy niektórych salonach urody. Wieloosobowe kabiny są doskonale dopasowane wymagań szpital, centrów rehabilitacyjnych czy też ośrodków szkoleniowo – sportowych, dlatego też właśnie tam można je najczęściej spotkać. Jeżeli chodzi o sposób działania, to każda z kabin hiperbarycznych działa na tej samej zasadzie.

Działanie tlenoterapii jest bardzo szerokie, dlatego też tak wiele osób z niej korzysta. Jest bardzo pomocna wleczeniu choroby dekompresyjnej, podtruciu tlenkiem węgla, poparzeniach drugiego i trzeciego stopnia czy też wielu schorzeń o podłożu neurologicznym. Jej skuteczność jest bardzo wysoka, jednakże trzeba wykonać przynajmniej siedem – dziewięć zabiegów, aby odczuć diametralną różnicę w stanie zdrowia czy też samopoczuciu.