You are currently viewing Jakie krzesło do salonu

Jakie krzesło do salonu

W końcu to się stało. Nastała nowa era w moim życiu. Mogłam nareszcie odebrać swoje długo oczekiwane mieszkanie. Razem z moim narzeczonym byliśmy bardzo tym faktem podekscytowani. Pozostało tylko zaprojektować wnętrza. Plan był taki, iż mieliśmy to zrobić wspólnie. Musieliśmy troszkę ograniczyć wydatki ponieważ nasz budżet został mocno nadszarpnięty zakupem mieszkania, a tutaj jeszcze ślub w planie, za stosunkowo niedługo. Dlatego też nie mogliśmy pozwolić sobie na wynajęcie fachowca, który zająłby się kompleksowo urządzaniem naszego wspólnego mieszkania za nas.

Jakie krzesła będą najlepsze do salonu?

krzesła glamour do salonuZ racji tego, iż nasze mieszkanie jest bardzo małe – no ale własne, postanowiłam napisać tutaj poradnik w formie mini jak radzić sobie z niektórymi przeciwnościami jeżeli mamy do zagospodarowania niewielką przestrzeń. U nas w mieszkaniu nie ma niestety miejsca na jadalnie w oddzielnym pomieszczeniu, również w kuchni nie ma miejsca na stół – jest tam natomiast wyspa kuchenna, a sama kuchnie jest pomieszczaniem otwartym na salon. Takie trochę dwa w jednym – salon z aneksem kuchennym. Stół mógł znaleźć miejsce tylko i wyłącznie w salonie, a ja musiałam poszukać odpowiednie krzesła glamour do salonu. Bo w takim stylu właśnie wymarzyłam sobie nasz salon. Wyszukiwałam krzesła w sklepach internetowych oraz stacjonarnych – bardzo szybko udało mi się znaleźć odpowiednie, w danym stylu czyli glamour oraz w pożądanym przeze mnie kolorze – fuksji, który jest motywem przewodnim całego naszego mieszkania.

Efekt stoły z naszymi krzesłami w kolorze fuksji i w stylu glamour był w ostateczności cudowny. Komplet ten wysunął się na przód jako element najbardziej wyrazisty w naszym salonie, a może i całym mieszkaniu? Gościa przychodząc do nasz, zawsze zachwycają się wyglądem naszych krzeseł.