You are currently viewing Ile kosztuje Stiga Estate?

Ile kosztuje Stiga Estate?

Na rynku mamy bardzo wielu producentów traktorków ogrodowych, jednakże tym, któremu należy poświęcić szczególną uwagę jest Stiga. Dlaczego? Ponieważ to firma, która jest gwarancją najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Najlepsze traktorki Stiga Estate

stiga estate kosiarka traktorekStiga ma w swoim dorobku kilkanaście różnych modeli traktorków, ale tym, który użytkownicy cenią sobie najbardziej jest Estate. To traktorek z najwyższej półki, który łączy w sobie niezawodność, prostotę obsługi oraz wydajność koszenia, czyli wszystko to, co użytkownicy cenią sobie najbardziej. Estate jest wyposażony w elektromagnetyczne sprzęgło, które aktywuje się guzikiem więc prędkość można kontrolować pedałem gazu – bez konieczności zmiany biegów. Warto zauważyć, że Stiga Estate kosiarka traktorek wyposażony jest w 240-litrowy zbiornik na trawę, dzięki czemu nie trzeba często go opróżniać. To bardzo duża zaleta, ponieważ większość konkurencyjnych traktorków posiada zaledwie 150-170-litrowe zbiorniki, co sprawia, że koszenie dużych powierzchni staje się uciążliwe. Trzeba wspomnieć także o przednich reflektorach LED-owych, które znacznie ułatwią koszenie po zmroku. Jeżeli chodzi o ceny to podstawowy model Estate możemy kupić już za niewiele ponad osiem tysięcy złotych, natomiast full-opcja to wydatek około dziesięciu tysięcy większy. Jakby jednak nie było, kosiarki-traktorki Estate są warte każdych pieniędzy, albowiem nie mają na rynku wartościowej konkurencji, która w jakikolwiek sposób, mogłaby zagrozić ich pozycji.

Estate są nie tylko mocne i wydajne, ale także świetnie się prezentują, co dla wielu klientów również ma znaczenie. Ich ceny może nie są najniższe, jednak należy mieć na względzie fakt, że są to najlepsze z możliwych pojazdów, które są popularne na całym świecie.