You are currently viewing Goście weselni – podziękowania

Goście weselni – podziękowania

 

Gdy nadchodzi ten najważniejszy w życiu dzień ślubu i wesela, bardzo chcemy, by wszystko się udało, tak jak zaplanowaliśmy. A jak wiadomo, bez gości zaproszonych, żadne wesele by się nie odbyło, dlatego zaraz po młodej parze są oni najważniejsi podczas tej uroczystości. Dlatego też miłym gestem będzie podziękować im za przybycie w formie drobnego upominku.

Jaki rodzaj podziękowań wybrać?

podziękowania dla gościTo, jaką formę podziękowań wybierzemy, zależy wyłącznie od nas. Zazwyczaj są to drobne upominki, które z łatwością możemy dopasować do całej oprawy wesela, by razem tworzyły jedną całość. Podziękowania dla gości stały się już tradycją na weselach i coraz więcej młodych par decyduje się na ten jakże miły gest. Na jakie upominki się zdecydować? Nie ukrywając pomysłów, jest naprawdę mnóstwo, więc z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego do charakteru uroczystości. Zazwyczaj nowożeńcy wybierają uniwersalne słodycze, za którymi każdy przepada: czekoladki, cukierki, a nawet ciastka z wróżbą. Ważne by miały w sobie, chociaż odrobinę akcentu weselnego, dlatego też można zapakować je w ozdobne pudełeczka o różnym kształcie i kolorze z ciekawym motywem graficznym. Ciekawym i szybkim rozwiązaniem są także personalizowane naklejki na cukierki z datą ślubu oraz imionami młodych. W ramach podziękowań możemy tradycyjnie wręczyć butelkę wódki weselnej z ciekawą grafiką lub mini szampany, nalewki. Jednak mogą wśród zaproszonych pojawić się również osoby nie pijące, więc też należy mieć ich na uwadze. Do pozostałych pomysłów należą m.in.: lizaki, miody z imionami młodych, magnezy na lodówkę, ozdobne kotyliony dla gości, jak i wiele innych. Świetnym dodatkiem będą bileciki do wręczanych upominków, gdzie możemy umieścić kilka miłych słów. A co jako podziękowanie dla dzieci? Nic nie zastąpi najciekawszego upominku dla najmłodszych, jakim są oczywiście bańki mydlane, które spełnią podczas zabawy jeszcze jedną funkcję – będą pięknym dodatkiem do weselnych zdjęć.

Niezależnie od tego, na jaką formę podziękowań dla zaproszonych gości się zdecydujemy, to z pewnością obdarowani poczują się bardzo ważnie i wyjątkowo. I właśnie o to nam chodzi, aby wiedzieli, że cieszymy się i dziękujemy za ich obecność. Goście z pewnością nie będą marnować czasu i odwdzięczą się udaną i szaloną zabawą weselną.