You are currently viewing Gdzie w Lublinie wynajmę auto?

Gdzie w Lublinie wynajmę auto?

Ostatnio jadąc do pracy miałam małą kraksę samochodową. Kraksa była niby niegroźna, ale moje auto zostało dość mocno uszkodzone i musiało zostać odholowane do warsztatu samochodowego. Musiałam wymienić w nim kilka części, a ponieważ był to mało popularny w Polsce model musiałam czekać na to, aż zostaną sprowadzone, co jak się okazało mogło zająć kilka tygodni. Postanowiłam wynająć na ten czas auto w wypożyczalni, ponieważ musiałam jakoś dojeżdżać do pracy.

Poszukiwania dobrej wypożyczalni aut z Lublina

wynajem aut - lublinDo tej pory nie korzystałam z usług wypożyczalni samochodowych, dlatego nie znałam żadnej sprawdzonej i profesjonalnej wypożyczalni w Lublinie. Ponieważ szykował mi się dłuższy wynajem, zależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę dobrą wypożyczalnię, która oferuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy na preferencyjnych warunkach. Poszukiwania odpowiedniej wypożyczalni rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wynajem aut – lublin, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć wypożyczalnię, która miała wieloletnie doświadczenie w branży i bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Zapoznałam się z ich ofertą i rzeczywiście zauważyłam, że posiadają oni w swojej ofercie bardzo dużą flotę samochodów osobowych, wśród których szybko znalazłam auto odpowiednie dla mnie. W tej wypożyczalni przyjęli bardzo ciekawy system, według którego na im dłużej wypożyczało się samochód, tym niższa była cena wynajmu za jedną dobę. Dzięki temu wynajem długoterminowy auta lepiej mi się opłacał. Bardzo dobrym, praktycznym rozwiązaniem było dla mnie również to, że na wynajęte auto nie obowiązywał dobowy limit kilometrów. Byłam zadowolona również z tego, że nie musiałam wpłacać kaucji za wynajem auta, co często było obligatoryjne w przypadku innych wypożyczalni samochodowych. Od razu sprawdziłam, dostępność tego auta w wybranym przeze mnie terminie.

Nie było z tym problemu, dlatego od razu zdecydowałam się wynająć samochód. Praktycznym rozwiązaniem było dla mnie również to, że podstawienie auta na wybrany adres na terenie Lublina i okolic było darmowe. Dzięki temu nie musiałam ponosić dodatkowych kosztów ani nigdzie jeździć żeby odebrać samochód. Większość formalności związanych z rezerwacją udało się wykonać online, co również mnie zadowoliło.