You are currently viewing Gdzie można kupić apartamenty pod inwestycje?

Gdzie można kupić apartamenty pod inwestycje?

Nieruchomości są dzisiaj najpopularniejszym instrumentem inwestycyjnym wybieranym przez tych, którzy do zainwestowania mają przynajmniej kilka milionów złotych. Jest to taka suma, która pozwala na zakup kilku apartamentów z przeznaczeniem pod wynajem. A dzisiaj najbardziej opłacalny jest zakup apartamentów, które są już zaaranżowane, wykończone i wyposażone. Można je kupić i od razu komuś wynająć. Zwrot z takiej inwestycji następuje praktycznie od razu.

Polecana inwestycja to apartament w górach

polecany zakup apartamentów pod inwestycjeDla tych, którzy mają kilka milionów złotych wolnych środków do zainwestowania, budowane są nowoczesne apartamentowce składające się z kilkunastu lokali mieszkalnych o różnych powierzchniach. W jednym budynku można kupić jeden lub kilka apartamentów. Ich cena jest oczywiście różna i zależy jedynie od powierzchni. Doświadczeni inwestorzy wiedzą, że takie apartamenty opłaci się kupować w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych, bo najbardziej opłaca się je wynajmować turystom za wysokie stawki dzienne. W ten sposób można uzyskać bardzo szybki i wysoki dochód. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że polecany zakup apartamentów pod inwestycje dotyczy się lokali, które są od razu gotowe do wynajęcia turystom. Profesjonalny inwestor nie będzie przecież kupował apartamentu, który trzeba we własnym zakresie zaprojektować, wyremontować i umeblować, bo to jest realna strata czasu. Na tym właśnie polega oferta apartamentów inwestycyjnych – kupujemy urządzone i umeblowane lokalne, na których natychmiast można zacząć zarabiać. Takie inwestowanie ma sens, bo przecież chodzi o to, żeby zainwestowane środki zwróciły nam się jak najszybciej. No i koniecznie taki apartament trzeba kupić albo w górach albo nad morzem, ale bardziej opłaca się w górach, bo tam turyści przyjeżdżają przez cały rok.

Zaaranżowane i umeblowane apartamenty inwestycyjne są – rzecz jasna – droższe od mieszkań w stanie deweloperskim. Nie może być przecież inaczej. Jeśli kupujemy apartament pod inwestycję to tylko i wyłącznie taki, który jest gotowy do zarabiania. Zakup takiego lokum zwraca się w kilkanaście lat a my mamy nieruchomość, która jest warta o wiele więcej niż jej cena zakupu. Takie apartamenty zyskują na wartości jeszcze szybciej niż inne nieruchomości.