You are currently viewing Gdzie kupię koperty firmowe?

Gdzie kupię koperty firmowe?

 

Od kilku lat prowadzę własne przedsiębiorstwo. Nie od dziś wiadomo, że reklama jest najlepszą dźwignią handlu. Jako, że moja firma jest dość mała to szukam różnych sposobów na to, żeby przyciągnąć klienta. Ostatnio wiele osób doradzało mi, żebym zainwestowała w koperty firmowe. Znawcy marketingu bezpośrednio powtarzali mi, że to bardzo często stosowana przez konkurencyjne firmy praktyka. Postanowiłam skorzystać z tej rady, musiałam jednak znaleźć miejsce, gdzie takie koperty dostanę.

Zamówiłam koperty firmowe z nadrukiem

koperta firmowa z nadrukiemZależało mi na tym, aby takie koperty firmowe były bardzo dobrej jakości i dobrze świadczyły o firmie. Poszukiwanie takiego miejsca, gdzie będę mogła zamówić koperty formowe rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: koperta firmowa nadruk, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć internetowy sklep biurowy, gdzie można było zamówić firmowy nadruk na dowolnej kopercie. Wybrałam koperty prostokątne z paskiem samoprzylepnym, ponieważ takie koperty najczęściej przydawały mi się w biurze. Teraz musiałam jeszcze tylko zaprojektować wzór firmowy na kopercie. Mogłam to zrobić za pomocą komputerowego programu graficznego, dzięki czemu było to bardzo proste. Zdecydowałam, że na kopercie firmowej znajdzie się logo firmy oraz zabawny napis zachęcający do zakupów w naszym sklepie. Dużą zaletą tego programu graficznego było to, że od razu mogłam zobaczyć, jak będzie wyglądała zaprojektowana przeze mnie koperta w rzeczywistości. Komputer również dobrał odpowiednią rozdzielczość do zdjęcia loga firmy. Wbrew pozorom zamówienie takiej spersonalizowanej koperty było bardzo tanie. Jedna sztuka takiej koperty wychodziła niewiele drożej niż tradycyjna, zwykła, biała koperta bez żadnego nadruku. Zamówiłam od razu dużą ilość takich kopert, ponieważ w mojej firmie obracało się dużą ilością korespondencji wychodzącej.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Zamówione przeze mnie koperty firmowe z nadrukiem okazały się bardzo praktyczne i wysokojakościowe. Były wykonane z grubego, białego papieru. Napis i nadruk firmowy był bardzo wyraźny, nie zawierał żadnych rozmazanych, nieestetycznych pikseli, a do kolory były żywe i wyraźne. Byłam zadowolona z kopert, które zamówiłam.