You are currently viewing Gaz pieprzowy w formie żelu

Gaz pieprzowy w formie żelu

Zdarzają się takie sytuacje, kiedy czujemy się bezpiecznie, jednak ktoś może naruszyć naszą prywatność albo nietykalność cielesną. W takich przypadkach zazwyczaj bywamy bardzo zaskoczeni, ponieważ napastnik działa znienacka, natomiast my nie jesteśmy przygotowani do obrony. Z tego powodu warto mieć zawsze przy sobie coś, co umożliwi nam wygodną oraz jak najsprawniejszą samoobronę.

Wybieramy żelowy gaz pieprzowy

gaz pieprzowy w żeluLekcje samoobrony są dość popularne, jednak wciąż większość osób nie ma świadomości tego, w jaki sposób mogą się prawidłowo obronić. W przypadku, kiedy jesteśmy zaskoczeni, znacznie trudniej nam zareagować, dlatego właśnie bywa to zdradliwe. Warto mieć przy sobie przedmiot umożliwiający nam samoobronę, który zaskoczy napastnika i da nam choć kilka minut na ucieczkę. Dobrym wyborem będzie gaz pieprzowy w żelu. Gaz pieprzowy jest produktem, który pojawił się na rynku już lata temu i bez problemu można go zakupić. Użycie jest proste i umożliwia nam uzyskanie odpowiednią ilość czasu na ucieczkę albo obronę. Silne działanie drażniące ma za zadanie na moment powstrzymać napastnika i umożliwić nam oddalenie się w bezpieczne miejsce. Warto jednak pamiętać, iż na rynku dostępne są coraz nowocześniejsze produkty, które działają w bardziej efektywny sposób. Przykładem takiego produktu jest właśnie gaz pieprzowy w formie żelu. Taka konsystencja sprawia, iż zastosowanie produktu nawet na wietrze jest bardzo skuteczne. Gaz w żelu dodatkowo mocniej przywiera do skóry oraz do oczu, w efekcie czego działanie jest znacznie mocniejsze. Jeżeli więc obawialiśmy się, iż tradycyjny gaz pieprzowy nie sprosta potrzebie chwili, to w przypadku gazu w żelu efekt jest znacznie mocniejszy i skuteczniejszy. Mamy więc znacznie większe szanse na to, iż bezpiecznie uda nam się uwolnić oraz oddalić.

Reasumując, dbanie o własne bezpieczeństwo nie jest niczym dziwnym. Nigdy nie wiemy, czy ktoś nas nie zaatakuje albo nie naruszy naszej nietykalności. Dzięki posiadaniu przy sobie opakowania gazu pieprzowego w żelu możemy czuć się o wiele bardziej komfortowo oraz bezpiecznie. Niewielkie opakowanie umożliwia noszenie takiego produktu na przykład w kieszeni czy w torebce w łatwo dostępnym miejscu, co umożliwi szybkie i bezproblemowe wyciągnięcie go w razie potrzeby.